پس از شکست در دومین دیدار تدارکاتی برابر بلغارستان

ولاسکو: بلغارها فکر کردند روسیه یا برزیل را شکست داده‌اند

ولاسکو: بلغارها فکر کردند روسیه یا برزیل را شکست داده‌اند

به گزارش سراج24، خولیو ولاسکو پس از شکست در دومین دیدار تدارکاتی برابر بلغارستان اظهار داشت: در بازی نخست ما با سرویس‌های خوب برای حریف مشکل‌آفرین شدیم و در بازی دوم آنها تلافی کردند و ما را به دردسر انداختند.

وی ادامه داد: به رغم این موضوع خوشحالم که با وجود تجربه کردن این شرایط بد و دریافت‌های ضعیف توانستیم خوب به بازی ادامه دهیم و در نهایت روی دو امتیاز مستقیم از سرویس بازنده شدیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا این بازی باعث رضایت‌خاطرش شد، گفت: دلیل رضایتم علی رغم نداشتن اعتماد به نفس و اشتباهاتی که در دریافت و توپ های برگشتی داشتیم روحیه جنگندگی و تسلیم ناپذیری تا آخرین لحظه بود و در نهایت روی دو توپ آخر باختیم. همه شاهد بودند بلغارها در پایان بازی آنچنان دور هم جمع شده و به ابراز خوشحالی پرداختند که انگار تیم روسیه یا برزیل را بردند و این نشان از شایستگی های تیم ما داشت که باعث افتخار است که تیم چهارم المپیک را به خوشحالی واداشتیم.

ولاسکو در مورد اینکه تا چه اندازه شروع بد تیم ما در ست اول منجر به شکست در پایان بازی شد، گفت: اگر ما 3 بر صفر می‌باختیم حق با شما بود که عامل این باخت شروع بد بود، اما دیدید که در زیر فشار حریف بازیکنان ایستادگی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.

وی در جواب این سوال که با توجه به یک هفته اقامت در صوفیه آیا بهتر نبود به جای هر روز بازی، دو روز یک‌بار دو تیم به دیدار هم می‌رفتند، عنوان کرد: بازی اول که اختصاص به رویارویی ذخیره‌های دو تیم داشت، دو بازی بعدی هم تمرینی برای بازی با روسیه بود. البته با توجه به خستگی بازیکنان اصلی در بازی آخر با ترکیبی دگرگون شده به میدان می‌رویم.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

ایران ۳ - لهستان ۲

روسیه ۳ - لهستان یک

0 نظر

ارسال نظر

capcha