نمایش عکس‌های شهید آزادسازی خرمشهر در «نردبان»

نمایش عکس‌های شهید آزادسازی خرمشهر در «نردبان»

 

به گزارش «سراج24»، علاقمندان به مستندسازی می‌توانند در این قسمت از برنامه «نردبان» که جمعه سوم خرداد ماه به روی آنتن می‌رود، شاهد بخش‌های جذابی باشند.
 
در این قسمت از «نردبان»، دو برگزیده جشنواره «نردبان» یعنی «پدر یار» به کارگردانی شهربانو ثابت و «آب و خاک» از سید مهدی میرودودی به روی آنتن می‌روند و مستند برتر هفته گذشته نیز اعلام می‌شود.
 
«با مستندسازان» به زندگی و آثار علی فتح لایق زاده مستند ساز یاسوجی می‌پردازد و «کافه کتاب» نیز میزبان کتاب «مصاحبه در مستند» روبرت صافاریان خواهد بود.
 
در بخش جدید «عکس و مکث» که به عکاسی مستند اختصاص دارد آلبوم‌هایی که فائزه ساسانی خواه به برنامه ارسال کرده است، پخش می‌شود. این عکس‌ها متعلق به برادر شهید اوست که قبل از شهادت عکاسی می‌کرده و در عملیات آزادسازی خرمشهر به شهادت رسیده است.
 
«ابزارشناسی مستند» میزبان محمد مهدی رضائی خواهد بود تا درباره نکات فنی مستندسازی برای مخاطبان توضیح دهد. این بار او درباره فیلمسازی در محیط‌های کویری و خشک برای مخاطبان صحبت می‌کند.
 
همچنین مخاطبان می‌توانند شاهد بخش‌های جذابی چون اخبار مستند، مسابقه پیامکی و نقد آثار باشند و از آخرین اخبار مستند و فراخوان های جشنواره‌های مختلف به اهتمام احسان هدایتی‌فر مطلع شوند.
 
«نردبان» با اجرای الهام عادلی و حضور شاهین شجری کهن به عنوان منتقد، هر روز، ساعت ۱۹ و جمعه‌ها ساعت ۱۸ به روی آنتن شبکه مستندسیما می‌رود.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha