توضیحات نماینده اردستان در رابطه با گفت‌وگویش با صدای آمریکا

متوجه نشدم با صدای آمریکا مصاحبه می‌کنم/تمام صحبت های مرا منتشر نکردند

 متوجه نشدم با صدای آمریکا مصاحبه می‌کنم/تمام صحبت های مرا منتشر نکردند

به گزارش گروه وبگردی « سراج24 »، احمد بخشایش نماینده ی مردم اردستان در گفتگو با سایت بوتیا در رابطه با گفتگویش با صدای آمریکا گفت: حدود چهار ماه پیش یک خانم به من زنگ زد ، من داخل صحن مجلس بودم و با او صحبت کردم. او تمامی صحبت های مرا منتشر نکرد ، اما اگر تمام صحبت‌های مرا منتشر می کرد من حرفی ندارم.

من نگفتم فوق العاده زندانی سیاسی داریم

احمد بخشایش در رابطه با صحبت منتشر شده اش در رابطه با وجود فوق العاده ی زندانی سیاسی گفت : من نگفتم فوق‌العاده زندانی سیاسی ، ولی هر کشوری در دنیا زندانی سیاسی دارد. در کشور ما هم بعد از فتنه 88 اتفاقاتی افتاد. عده ای خواستند حتی نظام را ساقط کنند. بالاخره باید با این ها برخوردهایی می شد.

حمایت ما از سوریه به دلیل قرار داشتن این کشور در جبهه مقاومت است نه چیز دیگر

اردستانی همچنین در رابطه با نوع ارائه اظهارات وی در خصوص سوریه و رییس جمهور آن در این مصاحبه، گفت: من هرگز این طور نمی‌گویم و نگفتم ، ما گفتیم که حمایت از سوریه به خاطر مواضع خاص خود جمهوری اسلامی است است و این موضوع، خیلی ربطی به شخص رییس جمهور این کشور ندارد.

وی افزود : بنده تاکید کرده و تاکید دارم بسیاری از کشورهای عربی مانند عربستان و کویت خودشان دیکتاتور هستند. اما در هر حال حمایت ما از سوریه، به خاطر قرار داشتن این کشور در جبهه مقاومت است.

متوجه نشدم با صدای آمریکا مصاحبه می کنم

نماینده ی مردم اردستان در پاسخ به خبرنگاران بوتیا در رابطه با تخریب نمایندگان مجلس از سوی صدای آمریکا و شبکه بی‌بی‌سی فارسی گفت: نمایندگان ما با این شبکه‌ها مصاحبه نمی‌کنند و مصاحبه این خانم با من مربوط به چهار ماه پیش است و اصولا بنده اصلا متوجه نشدم که مصاحبه کننده کیست و برای کدام رسانه مصاحبه را می گیرد.

وی ادامه داد: مثلاً خود شما زنگ می‌زنید و شروع می‌کنیم به صحبت کردن و می‌گویید من از فلان جا هستم و اگر هم مصاحبه نکنم ناراحت می‌شوید . بر همین اساس با شما صحبت می کنم. البته نمایندگان حواسشان جمع هست و با هر کسی مصاحبه نمی‌کنند ولی فضا فضای حساسی است .

اخبار مرتبط

فلسطین برای فلسطینیان است نه یهودیان

حق‌السکوت مدیران صدای آمریکا به آلن ایر!

نقشه های صدای آمریکا برای «پایتخت۳» نقش بر آب شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha