مسابقات مقدماتی فوتبال نونهالان 14 آسیا

پیروزی پر گل تیم ملی نونهالان ایران

پیروزی پر گل تیم ملی نونهالان ایران

به گزارش « سراج24 »، تیم ملی فوتبال نونهالان کشورمان عصر جمعه در یک بازی کاملا یکطرفه در چمن وزشگاه ثامن الائمه مشهد از سری مسابقات مقدماتی فوتبال نونهالان 14 آسیا با 11 گل تیم ملی زیر 14 سال ترکمنستان را شکست داد.

گفتنی است تیم ملی نونهالان کشورمان در حالی به مصاف تیم ملی نونهالان ترکمنستان رفت که در بازی اولش نیز موفق به شکست تیم ملی نونهالان هندوستان شده بود.

بر اساس همین گزارش گل های تیم ملی کشورمان توسط مهدی محمد یاری دقیقه(11-18-28-35) محسن معظمی گودرزی دقیقه (17-21) احمد مزوری دقیقه(49-48-45) ذبیح الله کوهکن دقیقه(15) و بنیامین زمانی در دقیقه اول وقت اضافه بازی به ثمر رسید.

گفتنی است در این مسابقه که کاملا به صورت یک طرفه انجام شد تیم ملی ترکمنستان هیچ حرفی برای گفتن نداشت به صورتی که دروازه بان تیم ملی ایران کاملا از گردونه مسابقه خارج شد و در طول بازی فقط سه مرتبه توپ به سمت دروازه ایران خیز برداشت که آن هم ثمری برای بازیکنان ترکمنستان در پی نداشت.

شایان ذکر است قبل از مسابقه ایران و ترکمنستان دو تیم نونهالان پاکستان و قرقیزستان نیز به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم ملی پاکستان که به نظر می رسد قدر ترین حریف کشورمان در این گروه باشد توانست با نتیجه هشت بر صفر تیم ترکمنستان را شکست دهد.

گفتنی است علی کفاشیان به منظور مشاهده این بازی در ورزشگاه ثامن الائمه حضور داشت تا در یک روز خوب فوتبال ایران در رده نونهالان شاهد پیروزی تیم ملی کشورمان باشد تا بهانه های زیادی برای بیشتر خندیدن به سوغات ببرد.

اخبار مرتبط

فیلم| 12 میلیارد در 6 ماه

مدافع تیم ملی ایران پس از ۱۱ سال خداحافظی کرد

افشای پشت پرده درگیری بازیکن لیگ برتری با مربی تیم ملی

0 نظر

ارسال نظر

capcha