تازه ترین اخبار انتخاباتی هر روز در «سراج 24»/32

برخورد شورای نگهبان با وابستگان فتنه و انحراف/ دیدار کمیته وحدت اصولگرایان رهروان ولایت با قالیباف/ سفرهای انتخاباتی «احمدزاده» با سفر به قم کلید خورد/ جدی شدن حضور جهانگیری

برخورد شورای نگهبان با وابستگان فتنه و انحراف/ دیدار کمیته وحدت اصولگرایان رهروان ولایت با قالیباف/ سفرهای انتخاباتی «احمدزاده» با سفر به قم کلید خورد/ جدی شدن حضور جهانگیری

 سراج24- تازه ترین اخبار انتخاباتی ریاست جمهوری را می توانید هرروز در سراج24"مشاهده کنید.

شورای نگهبان با افراد وابسته به فتنه و انحراف قانونی برخورد می‌کند

آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان گفت که این شورا با افراد وابسته به فتنه و انحراف، قانونی برخورد می‌کند.

سپاه از هیچ فرد و گروهی در انتخابات حمایت نمی‌کند

سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه با تاکید بر عدم ورود به مصادیق و پشتیبانی از افراد در انتخابات‌های آینده گفت: سپاه همانند گذشته در انتخابات از هیچ فرد و جریانی حمایت و جانبداری نخواهد کرد.

هاشمی رفسنجانی: رمز حضور مردم نجیب ایران در صحنه، اعتماد به مسئولان است

آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دیدار جمعی از مدیران، فعالان اقتصادی و کارآفرین کشور رمز حضور مردم در عرصه‌های مختلف کشور را اعتماد و اطمینان متقابل میان مسئولان و مردم دانست.

ولایتی: حضور سه نفره ائتلاف پیشرفت در رقابت‌های انتخاباتی نقطه قوت است

علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف پیشرفت و کاندیدای دوره یازدهم ریاست جمهوری در نشست خبری دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: حضور هر سه نفر ائتلاف پیشرفت در رقابت‌های انتخاباتی یک نقطه قوت است چراکه هر سه نفر شرکت می‌کنند و می‌توانیم در میزگردهای احتمالی تلویزیونی شرکت کرده و هر یک به بخشی از سؤالات درباره دولت آینده پاسخ دهیم.

دیدار کمیته وحدت اصولگرایان رهروان ولایت با قالیباف

کاظم جلالی رئیس کمیته 16 نفره اصولگرایان گفت: دیدار کمیته 16 نفره با محمد باقر قالیباف روز گذشته انجام و امروز اعضای این کمیته دیدار با آیات عظام جوادی آملی، نوری همدانی و مکارم شیرازی را در دستور کار خود دارند.

باقری لنکرانی: اکثریت کابینه‌ام را افراد مجرب استانی تشکیل می‌دهند

کامران باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری راه باز شدن حلقه بسته مدیران را استفاده از نیروهای کارآمد، مجرب و متخصص استانی دانست و گفت: اکثریت کابینه بنده، افراد مجربی خواهند بود که در استان‌ها حضور دارند.

لاریجانی گفت «‌مشایی» را من به احمدی‌نژاد معرفی کردم/۲۲ عضو شورای مرکزی پایداری لنکرانی را اصلح دانستند

صادق محصولی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه بنده مشائی را اولین بار در دولت نهم دیدم، گفت:  علی لاریجانی به بنده گفت ایشان مشائی را به آقای احمدی‌نژاد معرفی کرده و گفته او به درد کارهای فرهنگی شهرداری می‌خورد.

میرکاظمی: به لنکرانی گفتم تکلیفی برای کاندیداتوری ندارم

مسعود میرکاظمی نماینده مردم تهران ضمن تایید دیدار انتخاباتی‌اش با لنکرانی گفت: با لنکرانی دوست صمیمی هستیم و به ایشان که فردی ولایتمدار، باهوش و با انگیزه است گفتم که تکلیفی برای کاندیداتوری ندارم.

سفرهای انتخاباتی «احمدزاده» با سفر به قم کلید خورد

روح‌الله احمدزاده‌کرمانی معاون سابق رئیس جمهور و نامزد ریاست جمهوری یازدهم، به منظور ملاقات با مراجع عظام و علمای اعلام، عازم شهر مقدس قم شد.

محسن رضایی: وارد ائتلاف‌های جدید نمی‌شوم چون سرآغاز تفرقه است

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع صنعتگران زنجان با بیان اینکه "ائتلاف‌های جدید می‌توانند سرآغاز تفرقه در کشور باشند"، تصریح کرد: وارد ائتلاف جدید نمی‌شوم چون ائتلاف‌هایی به این شکل ممکن است سرآغاز تفرقه جدید باشند.

زاکانی: فردی که برخی اطرافیانش غرق در فساد هستند نمی تواند مدعی مبارزه با مفاسد باشد
علیرضا زاکانی با بیان اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی توسط برخی افراد به شعاری برای انحراف افکار عمومی تبدیل شده است گفت: کسانی که ادعای مبارزه با مفاسد اقتصادی را دارند باید این موضوع را از نزدیکانشان آغاز کنند.

باهنر: اگر رئیس‌جمهور مدرکی دارد نگه داشتن آن جرم است
محمدرضا باهنر عضو ائتلاف پنجگانه اصولگرایان در واکنش به اظهارات روز گذشته رئیس‌جمهور در جمع مردم خوزستان نیز گفت: اگر شخصی در حد رئیس‌جمهور سند و مدرکی دارد به نظرم نگه داشتن آن هم جرم است.

پورمحمدی: از کابینه دولت نهم و دهم استفاده می‌کنم

مصطفی پورمحمدی کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم بوشهر گفت: دوستان زیادی در دولت نهم و دهم دارم که در صورت موفقیت بنده در انتخابات، از وجود آن‌ها استفاده خواهم کرد.

مرعشی: ورود هاشمی و خاتمی به انتخابات الزاما به معنای کاندیدا شدن نیست

حسین مرعشی عضو حزب کارگزاران گفت: انتظار است افرادی چون هاشمی و خاتمی در بحث مهم انتخابات ورود کنند و این ورود الزاما به معنی ورود شخصی یک کاندیدا نیست.

هاشمی و خاتمی هفته قبل دیدار داشتند/ تا 3 روز دیگر تکلیف حضور یکی از آنها مشخص می‌شود

حجت الاسلام هاشمی‌نژاد از فعالان اصلاح‌طلب با اشاره به دیدار هاشمی و خاتمی در هفته گذشته گفت: تا دو سه روز دیگر وضعیت حضور یکی از آنها در انتخابات مشخص خواهد شد.

عارف: در فتنه 88 سکوت آگاهانه کردم/ خاتمی یا هاشمی بیایند کنار می‌کشم
محمدرضا عارف در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی که در محل دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد مشهد کاندیدای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان به دنبال اجماع هستند و اگر خاتمی یا هاشمی کاندیدا شوند قطعا بنده کنار می‌کشم، گفت: نباید گروه‌های برانداز و سلطنت‌طلب را به جریان اصلاح‌طلب بچسبانیم. اگر خاتمی یا هاشمی کاندیدا شوند قطعا بنده کنار می‌کشم.

کواکبیان: اگر تائید صلاحیت نشوم، کف خیابانی عمل نمی‌کنم / برای رقیب پیروز شیرینی می‌خرم

مصطفی کواکبیان کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر تائید صلاحیت نشوم، کف خیابانی عمل نمی‌کنم گفت: برای رقیب پیروز شیرینی می‌خرم.

اسحاق جهانگیری هم به جمع کاندیداهای ریاست جمهوری اضافه شد/ جهانگیری: اصلاح‌طلبانه می‌آیم

سه ماه پیش که اسحاق جهانگیری به همراه موسوی‌لاری و مجید انصاری به دیدار رهبری نظام رفتند شاید کمتر کسی می‌توانست باور کند که اسحاق جهانگیری می‌تواند کاندیدای نهایی اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری باشد اما گذشت سه ماه کافی بود تا همگان بر این باور برسند که او گزینه نهایی اصلاح‌طلبان است.

جهانگیری: حضورم جدی تر شده است/ اولویت اول اصلاح طلبان خاتمی است، اولویت دوم هاشمی

اسحاق جهانگیری عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با تاکید بر اینکه احتمال کاندیداتوریش در انتخابات جدی تر شده است گفت: اولویت اول اصلاح طلبان خاتمی است و اولویت دوم آنان هاشمی.

"جنبش سبز" یک جریان برانداز است/ اصلاحات دارای منظومه فکری مشخصی نیست
مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان سخنگوی جبهه اصلاح طلبان اذعان می‌کند که عدم پذیرش نتیجه انتخابات از اشکالات اصلاح‌طلبان است و می‌گوید به دلیل اینکه اصلاح‌طلبان یا به اصطلاح چپ‌ها همیشه در قدرت بودند، دل کندن از آن یک مقداری سخت است و شاید دلیل عدم پذیرش نتیجه انتخابات توسط اصلاح‌طلبان به همین دلیل است.

اخبار مرتبط

رونمایی از سامانه «مردم‌ناظر» توسط شورای نگهبان

کدخدایی: در قوانین انتخاباتی ایران «نحوه تامین هزینه انتخاب نامزدها» مورد توجه نیست

«صیانت از حقوق و آزادی‌های ملت در نظرات شورای»

0 نظر

ارسال نظر

capcha