استاندار تهران تاکید کرد:

ضرورت تداوم طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات

ضرورت تداوم طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات

به گزارش سراج24؛ علیرضا فخاری گفت: طرح شناور سازی ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی از جمله مدارس و دانشگاه‌ها بسیار در کنترل ترافیک موثر است و این طرح باید با همکاری مدیریت شهری و سایر دستگاه‌ها در تهران تداوم داشته باشد.

وی افزود: از مهر با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و با توجه به اینکه حدود ۳۰ درصد جمعیت تهران قشر دانش آموز و دانشجو است ضرورت دارد که طرح شناورسازی با مدل بهتری در تهران اجرا شود تا بتوانیم ترافیک مهرماه را به نوعی مدیریت کنیم.

استاندار تهران ادامه داد: سال گذشته این طرح موجب کاهش ۳۰ درصد ترافیک صبحگاهی در تهران شده که تلاش داریم با مدیریت ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی امسال این طرح را با کیفیت بهتری انجام دهیم.

به گفته وی، تهران اکنون به اوج جمعیت خود رسیده و هر چقدر نیز ناوگان حمل و نقل عمومی توسعه پیدا کند نمی توان این حجم از ترافیک را مدیریت کرد و باید به سمت و سوی مدیریت در ساعت شروع و پایان کار ادارات و مراکز آموزشی رویم.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: در مدل جدید که در روزهای آینده ابلاغ خواهد شد ساعت شروع ادارات نیز بصورت شناور لحاظ خواهد شد و تغییراتی در ساعت شروع مدارس و دانشگاه ها خواهیم داشت که در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

به گفته وی، شورای حمل و نقل و ترافیک استان تهران نیز به صورت منظم در محل استانداری برگزار می شود و شهرداری تهران قرار است تا مهر تعدادی اتوبوس و ون را به ناوگان خود اضافه کند.

اخبار مرتبط

تغییر ساعت آغاز فعالیت مدارس در روز ۲۱ فروردین

ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد

تمامی دستگاه‌ها، سازمان‌ها و ادارات استان تهران دوشنبه باز هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha