۱۷۹ درخت در خیابان ولی‌عصر(عج) قطع می‌شوند

۱۷۹ درخت در خیابان ولی‌عصر(عج) قطع می‌شوند

به گزارش سراج24؛احسان صفایی؛ معاون خدمات شهرداری شهرداری منطقه یک در خصوص قطع درختان خیابان ولی‌عصر(عج) اظهار کرد: درختانی که برداشته می‌شوند رأی کمیسیون ماده هفت دارند. همچنین به همه مناطق تأکید شده است که درختان خشک را شناسایی کرده و نسبت به رفع خطر آنها اقدام شود.

وی در خصوص درختان خیابان ولی‌عصر(عج) ادامه داد: درختان محور خیابان ولی‌عصر(عج) که خشک شده‌اند قطع خواهد شد، اما این خیابان چون همیشه در آن ترافیک در جریان است و ما نمی‌خواهیم به ترافیک این خیابان دامن بزنیم؛ بنابراین شبانه این کار را انجام می‌دهیم و درختان این خیابان ثبت سامانه هستند.

معاون خدمات شهرداری شهرداری منطقه یک در پاسخ به این سؤال که در سامانه درختان چند درخت باید از خیابان ولی‌عصر(عج) حذف شوند، گفت: در حال حاضر بررسی کارشناسان نشان داده که 179 درخت در این محور وجود دارد که باید قطع شوند.

صفایی با بیان اینکه سال‌های قبل از اصفهان درخت آورده شده اما تجربه نشان داده که این درختان باید یک ماه در آب و هوای تهران قرار بگیرند و سپس کاشته شوند، افزود: این اتفاق خواهد افتاد و ما با توجه به تجربه‌ای را که دست آورده‌ایم درختان را در فصل مناسب جایگزین خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha