نشانی ادارات گذرنامه تهران برای درخواست گذرنامه اربعین

نشانی ادارات گذرنامه تهران برای درخواست گذرنامه اربعین

به گزارش سراج24؛ سردار علی ذوالقدر، رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه با اشاره به نشانی ادارات پلیس گذرنامه تهران برای درخواست حضوری گذرنامه ویژه اربعین اظهار کرد: مردم از دو طریق می‌توانند گذرنامه ویژه اربعین را درخواست بدهند؛ نخستین راه استفاده از اپلیکیشن «پلیس من» است و راه دوم مراجعه حضوری به ادارات پلیس گذرنامه است.

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود حتی‌المقدور افراد حضوری برای درخواست گذرنامه ویژه اربعین مراجعه نکنند و مراحل درخواست را آنلاین ثبت کنند؛ گفت: در تهران 5 مرکز برای مراجعه حضوری به منظور درخواست صدور گذرنامه ویژه اربعین وجود دارد.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه گفت: نخستین مرکزی که افراد برای درخواست صدور گذرنامه ویژه اربعین می‌توانند به آن مراجعه کنند، اداره کل گذرنامه به آدرس  تهران - آرش مهر (شهرآرا) - نرسیده به کلیسای آشوری - پلاک 33 است.

ذوالقدر ادامه داد: آدرس دیگری که مردم می‌توانند برای درخواست صدور گذرنامه ویژه اربعین به آن مراجعه کنند ساختمان مرکزی پلیس گذرنامه و مهاجرت به آدرس تهران - خیابان کوه نور - خیابان مطهری است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین دو مرکز در شرق تهران (استان تهران، ورامین، بلوار امام رضا، بین سعادت و کوی دوستان) و غرب تهران (استان تهران، ولیعصر، بین گل ها و گل بهار) برای درخواست گذرنامه ویژه اربعین وجود دارد.

رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه گفت: البته در شهر ری هم یک مرکز به آدرس تهران، محله جوانمرد قصاب، شهر ری، بلوار بسیج، میدان نماز هم وجود دارد که ساکنان شهر ری می‌توانند برای تمدید گذرنامه و یا درخواست گذرنامه ویژه اربعین به آن مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

اگر گذرنامه زائران اربعین گم شد، چه کنند؟

ثبت نیم میلیون درخواست گذرنامه زیارتی در سامانه‌ پلیس

درخواست صدور گذرنامه، اینترنتی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha