حجت الاسلام شجونی در گفت وگو با«سراج۲۴»:

کشور در حال غرق شدن نیست که آقای هاشمی بخواهد آن را نجات دهد/خاتمی کاندید شود شورای نگهبان به پرونده وی رسیدگی خواهد کرد

کشور در حال غرق شدن نیست که آقای هاشمی بخواهد آن را نجات دهد/خاتمی کاندید شود شورای نگهبان به پرونده وی رسیدگی خواهد کرد

حجت الاسلام ناصر شجونی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت وگو با سراج24 در مورد سخنان اخیر خاتمی مبنی بر اینکه با ورود من به انتخابات به مردم هزینه وارد می شود، گفت: این سخنان فرار به جلو است و اصلاح طلبان اگر مردم برایشان مهم بودند در طی 8 سال سکانداری کشور، برای مردم چالش ایجاد نمی کردند.
وی افزود: فارغ از هرگونه جوسازی، در صورت کاندیداتوری آقای خاتمی شورای نگهبان طبق قانون به پرونده وی رسیدگی خواهد کرد.
شجونی گفت: آقای خاتمی می داند که ورود او به صحنه انتخابات برای خودش هزینه دارد و حتی برای نظام نیز هزینه دارد، اگر رد صلاحیت شود طرفداران او صحنه را برای تاخت و تاز خود به شورای نگهبان و نظام فراهم می بینند و بیگانگان سوء استفاده می کنند.
عضو جامعه روحانیت مبارز عنوان کرد: اگر هم خاتمی تایید صلاحیت شود، آبرویش در خطر است و مردم رای به او نخواهند داد.
وی در مورد تلاش دولت برای مطرح کردن گزینه خود برای انتخابات عنوان کرد: دولت هشت سال کار کرده است و به مصلحت نیست از نظام امتیاز بگیرد، باید این ماه های آخر را بدون تنش و چالش سپری کند، اینکه بخواهد کاندیدا معرفی کند، در شان آقای احمدی نژاد نیست.
شجونی در مورد نقاط ضعف دولت اصلاحات و دولت آقای احمدی نژاد گفت: هر دو دولت قانون شکنی فراوان داشتند، همچنین هر دو دولت با عملکرد خود موجبات ناراحتی و آزردگی رهبر معظم انقلاب را فراهم کردند.
وی اظهار کرد: همانطور که رهبری فرمود، دولت آینده باید از نقاط ضعف دولت های گذشته بکاهد و نقاط قوت این دولتها را در خود تقویت کند.
عضو جامعه روحانیت مبارز در مورد اظهارنظر برخی افراد که آقای هاشمی  را نجات دهنده کشور معرفی می کنند، گفت: کشور در حال غرق شدن نیست که آقای هاشمی بخواهد آن را نجات دهد، ما ولایت فقیه داریم و اگر در مسیر کشور انحرافی ایجاد شود، ایشان کشور را نجات خواهند داد، کشور در بحران به سر نمی برد و آقای هاشمی نیز مدیر بحران نیست.
شجونی در پایان عنوان کرد: همه باید از افکار بلند رهبر معظم انقلاب استفاده و فرد لایق و بدون حاشیه و مطیع از رهبری را انتخاب کنیم و این همان انتخاب اصلح خواهد بود.

اخبار مرتبط

فیلم| ازFATF تا انتخابات با کرونا در هشتگ‼️

فیلم| ماموریت مجلس جدید چه باید باشد؟

تشکر عمیق از ملت ایران در پی امتحان بزرگ و مطلوب انتخابات

2 نظر

ارسال نظر

capcha