ارائه وای فای رایگان و بسته‌های رومینگ به زوار ایرانی در پیاده‌روی اربعین

ارائه وای فای رایگان و بسته‌های رومینگ به زوار ایرانی در پیاده‌روی اربعین

به گزارش سراج24؛ عیسی زارع پور افزود: در دو هفته قبل جلسه‌ای را با وزیر ارتباطات کشور عراق، برای ارائه خدمات بهتر به زوار امام حسین«ع» داشته ایم و همچنین برای ایام پیاده روی اربعین توافقاتی صورت گرفته است و جزئیات این توافقات، در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات درباره ارائه بسته های رومینگ به زوار ایرانی گفت: رومینگ در عراق و ایران خصوصی است اما تلاش ما این است که از ابزارهایی که در اختیار وزارت ارتباطات هر دو کشور وجود دارد، استفاده کنیم. همچنین بتوانیم بسته های بهتری برای رومینگ از عراق به کشور جمهوری اسلامی ایران تعریف کنیم.

زارع پور درباره اقدامات عراق به زوار ایرانی خاطرنشان کرد: وزارت ارتباطات عراق قرار است در طول مسیر پیاده روی نقاطی را روی وای فای، رایگان در اختیار زوار قرار دهد. مجموعه ای از این اقدامات را در نظر گرفته ایم که در آینده نزدیک به زائرین عزیز اعلام خواهیم کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: در ایران همکاران ما تا نقاط مرزی، اقدامات بسیار گسترده ای را با استقرار سایت های سیار انجام داده اند و بتوانیم قبل از ورود به خاک عراق در مسیرها و مرزهایی که اعلام خواهد شد، مانند همیشه ارتباطات با کیفیتی را به مردم عزیز ارائه دهیم.

اخبار مرتبط

۳۴ میلیون کیلووات ساعت صرفه‌جویی، سهم اداره‌های پایتخت در مدیریت مصرف برق

تثبیت بازار ارز با اثرات روانی آزادسازی ارزهای بلوکه شده

رشد ۵۰۰ درصدی دیتای مصرفی زائرین همراه اولی اربعین

0 نظر

ارسال نظر

capcha