فرمانده کل انتظامی بیان کرد:

افزایش توان عملیاتی یگان‌ها در دستور کار فراجا

افزایش توان عملیاتی یگان‌ها در دستور کار فراجا

به گزارش سراج24؛ سردار احمدرضا رادان در جلسه جمع بندی نظارت عالی ستاد کل نیروهای مسلح از یگان‌های فراجا در آذربایجان شرقی که با حضور سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه ارتقا معیشت کارکنان نیز نهضت ساخت خانه‌های سازمانی در فراجا آغاز شده است که سهم آذربایجان شرقی ۲ هزار و ۲۰۰ خانه سازمانی است و امیدواریم تا سال آینده آنها را تکمیل کرده و تحویل دهیم.

وی همچنین بر چابک سازی ستاد و افزایش توان عملیاتی یگان‌های صفی با توجه به خیل عظیم مأموریت‌های پلیسی تاکید کرد و گفت: این مهم در دستور کار فراجا است. تا پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

سردار رادان اعلام کرد: وضعیت انتظامی در سراسر کشور در سایه تدابیر سلسله مراتب فرماندهی رو به جلو بوده و عیب‌ها و ضعف‌های احصاء شده توسط بازرسان ستادکل نیروهای مسلح در کمترین زمان رفع و اصلاح خواهند شد.

فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی یکی از استان‌های مهم و مرزی در کشور است، خاطرنشان کرد: با استفاده از توانمندی‌های سازمانی، مساعدت و حمایت‌های ستادکل نیروهای مسلح و دولت مردمی در برقراری نظم و امنیت در سراسر ایران اسلامی از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

اخبار مرتبط

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها از امروز تا یکشنبه

آمار شگفت انگیز زائران ایرانی در اربعین امسال

اظهارات سردار رادان درباره دوربین البسه ماموران پلیس

0 نظر

ارسال نظر

capcha