پیشنهاد جدی روسونری به مهدی طارمی

پیشنهاد جدی روسونری به مهدی طارمی

به گزارش سراج24 و به نقل از سایت sportmediaset، آنتونیو مانیکونه، هافبک سابق اینتر، جنوا و اودینزه که یک ماه پیش به تیم ملی ایران پیوست تا دستیار امیر قلعه‌نویی در تیم ملی باشد، درباره مهدی طارمی که این روزها مورد توجه چندین تیم مطرح اروپایی قرار گرفته است، به صحبت پرداخت.

مانیکونه گفت: مهدی پسری استثنایی است. از نظر شخصیتی، انسانی بزرگ است و مثل یک رهبر در زمین فعالیت می‌کند.

دستیار امیر قلعه‌نویی در تیم ملی در بخش دیگری از صحبت‌هایش افزود: طارمی بازیکنی است که در هر بازی می‌تواند گل بزند؛ همیشه و در هر صورت. او گل‌های بسیار زیبایی هم تا به حال زده است مثل گلی که به چلسی در لیگ قهرمانان اروپا زد که نامزد جایزه پوشکاش سال ۲۰۲۱ هم شد. او در پورتو به عنوان مهاجم اول بازی می‌کند و کارش را هم خیلی خوب انجام می‌دهد. او در تیم ملی ایران به عنوان مهاجم دوم در کنار سردار آزمون بازی می‌کند که اکنون در بایرلورکوزن توپ می‌زند.

تغییر شخصیت

او تقریباً مانند همه همسالانش عاشق بازی های ویدیویی است. سگ و گربه دارد، والیبال بازی می‌کند و همیشه سعی دارد تناسب اندامش را حفظ کند. الگوهای او علی دایی، رونالدینیو، لئو مسی و آلبر کامو نویسنده و همایون شجریان خواننده هستند.

او ۳۱ اوت ۲۰۲۰ با پورتو قراردادی چهارساله به ارزش پنج میلیون یورو امضا کرد. او اکنون آماده تغییر است و پیشنهاد میلان به او بسیار جدی است.

اخبار مرتبط

پیشنهاد ۱۰ میلیون یورویی برای «مهدی طارمی»

نمی‌شود از مرگ مهسا امینی بنویسم، اما آتش زدن مامور پلیس را نبینم

0 نظر

ارسال نظر

capcha