بیرانوند قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد

بیرانوند قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرد

به گزارش سراج24؛ علیرضا بیرانوند قراردادش را به صورت یک طرفه با باشگاه پرسپولیس فسخ کرد. او پیش از این دو مرتبه به باشگاه برای دریافت مطالباتش اخطار داده بود.

برخی رسانه‌ها مدعی هستند که احتمال دارد بیرانوند فصل آینده به تیم استقلال برود.

در شرایطی که چندی پیش جلسه حساسی بین رضا درویش و علیرضا بیرانوند برگزار شده بود و مدیرعامل پرسپولیس مدعی شد که هیچ مشکلی بین طرفین برای ادامه همکاری وجود ندارد و گلر ملی‌پوش تیم نیز با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به تمرینات خواهد بازگشت، اکنون اما پیگیری‌ها از اتفاق غیرمنتظره‌ای خبر می‌دهد.

علیرضا بیرانوند که پیش از این بابت پرداخت نشدن مطالبات خود با مدیرعامل این تیم دچار چالش شده بود و بحث تندی در زمان حضورش در اردوی تیم ملی شکل گرفته بود ، اکنون با نهایی شدن دومین نوتیس وی در این رابطه و بی توجهی باشگاه به مطالباتش، فسخ رسمی خود را دریافت کرد.

هرچند این فسخ شاید از سوی باشگاه پرسپولیس با اعتراض همراه شود، اما بیرانوند را در مرز تصمیماتی جدی قرار داده است و شاید باید منتظر یکی از جنجالی‌ترین تابستان‌های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران بود.

 از روز گذشته اخبار ضد و نقیضی از سنگربان فصل گذشته سرخ پوشان منتشر می‌شود و گفته شد که او با حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال هم دیدار داشته است، اما این خبر از سوی کریمی تکذیب شد.

باید دید با این اتفاق دروازه بان شماره یک تیم ملی آبی پوش خواهد شد. پیش از این سید حسین حسینی سنگربان فصل گذشته استقلال، با انتشار متنی از جمع آبی پوشان خداحافظی کرده بود.

اخبار مرتبط

واکنش سفارت ایران در عربستان به پیروزی «النصر» مقابل «پرسپولیس»

بازی آبرومندانه نتیجه خوبی برای پرسپولیس برابر النصر است

دیدار دایی با رونالدو در هتل/اولین تصویر از حضور رونالدو در تهران

0 نظر

ارسال نظر

capcha