شکست تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها این بار برابر اسلوونی

شکست تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌ها این بار برابر اسلوونی

به گزارش سراج24؛ تیم ملی والیبال ایران پس از شروعی ناامیدکننده و شکست سه بر صفر مقابل ژاپن در لیگ ملت‌های ۲۰۲۳، مقابل لهستان نخستین امتیاز را کسب کرد اما در شرایطی که می‌توانست با هشیاری بیشتر برنده شود، سه بر دو شکست خورد.

شاگردان عطایی روز گذشته با نتیجه سه بر یک چین را شکست دادند و به نخستین پیروزی خود در این تورنمنت دست یافتند و در حالیکه تلاش می‌کردند به دومین پیروزی هفته اول برسند مقابل اسلوونی غافلگیر شدند.

اسلوونی با شکست دادن ایران سومین پیروزی خود را جشن گرفت و ۹ امتیازی شد و ایران با سه شکست، یک پیروزی و چهار امتیاز هفته اول خود را ناامیدکننده به پایان رساند.

در ست اول ایران و اسلوونی تا امتیاز ۱۴ پایاپای پیش رفتند اما حریف با سرویس‌های خوب اختلاف ایجاد کرد و سه امتیاز ایران پیش افتاد و در ادامه نیز خطاهای بازیکنان ایران و عملکرد خوب اسلوونی در سرویس و حمله، ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به نفع‌شان پایان داد.

در ست دوم اسلوونی خیلی سریع پیش افتاد و حتی توانست پنج امتیاز اختلاف ایجاد کند اما ایران اختلاف را در امتیازات پایانی مساوی کرد و حتی ۲۱ بر ۱۹ پیش افتاد اما اسلوونی باز هم کار را مساوی کرد و با سرویس‌های فوق العاده موزیچ و حرکات او در حمله ۲۵ بر ۲۳ برنده شد. اسلوونی در دریافت و توپگیری تحسین برانگیز نشان داد.

در ست سوم نیز اسلوونی دست بالاتر را داشت و آن‌ها به قدری اعتماد به نفس داشتند که اگر ایران امتیازات را جبران می‌کرد بازهم پیش می‌افتادند و در نهایت با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ پیروز شدند.

اسلوونی مقابل ایران فوق العاده سرویس زد و دریافت‌های ایران بسیار بد بود. تغییرات عطایی در این بازی جواب نداد و نفرات جایگزین هم نتوانستند مقابل موزیچ و یارانش مقاومت کنند. ایران در این هفته تنها چین را شکست داد و سه باخت مقابل ژاپن، لهستان و اسلوونی شروعی بد برای شاگردان عطایی محسوب می‌شود.

اخبار مرتبط

یوزهای جوان بر بام والیبال جهان

والیبال ایران حریف ایتالیا نشد

قهرمانی تیم‌ملی والیبال ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی

0 نظر

ارسال نظر

capcha