سجادی: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده‌اند

سجادی: استقلال و پرسپولیس هنوز از آسیا حذف نشده‌اند

به گزارش سراج24؛ حمید سجادی در خصوص اینکه سرمربی تیم امید چه زمانی معرفی می‌شود؟ گفت: فکر کنم امروز و فردا باید مشخص شود. ما اعلام آمادگی برای حضور تیم امید در بازی‌های آسیایی داشتیم، ولی از صبح امروز خبری ندارم و امیدوارم زودتر سرنوشت این تیم مشخص شود. این تیم قبل از سهمیه المپیک باید در بازی‌های آسیایی شرکت کند و امیدوارم بتواند حضور موفقی در هانگژو ثبت کند.

سجادی درباره آخرین وضعیت استقلال و پرسپولیس برای حضو در لیگ قهرمانان آسیا و خبرهایی که درباره حذف این دو تیم شنیده می‌شود، اظهار داشت: صحبت‌های پولادگر فردای صحبت‌های من نبود. من چهارشنبه و وی دوشنبه صحبت کرده بود. با پولادگر در کمیسیون فرهنگی مجلس بودیم و طبق مواردی که شنیده بود، کارشناسان بر این باور بودند که این اتفاق افتاده است. ولی از طرف فدراسیون فوتبال اعلام شد هیچ تیمی حذف نشده است و هنوز تا اواخر خرداد برای اعلام‌نظر AFC فرصت داریم.

وی افزود: در این مدت فرصت‌هایی برای تکمیل و بارگذاری مدارک و ارائه توضیح بود و در نهایت هر چه به آخر خرداد نزدیک شویم، AFC نظر نهایی‌ را اعلام خواهد کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا هنوز اعلام نکرده که چه تیم‌هایی حضور دارند و چه تیم‌هایی حذف شده‌اند.

اخبار مرتبط

واکنش سفارت ایران در عربستان به پیروزی «النصر» مقابل «پرسپولیس»

فدراسیون فوتبال در اندیشه برگزاری دربی در قطر

گران‌ترین خرید تاریخ بارسلونا رقیب پرسپولیس شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha