برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات برلوسکونی به تعویق افتاد

برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات برلوسکونی به تعویق افتاد

 

به گزارش سراج24  به نقل از خبرگزاری فرانسه، دادگاه میلان امروز اعلام کرد که جلسه استماع به موارد اتهامی «سیلویو برلوسکونی‌» نخست‌وزیر پیشین این کشور درباره تخلفات مالیاتی درباره شرکت رسانه‌ای که وی ریاست آن را بر عهده داشت را به 8 ماه می ( 18 اردیبهشت) موکول کرده است.
 
قضات دادگاه عذر وی مبنی بر حضور نیافتن در دادگاه به منظور شرکت در پارلمان برای انتخاب رئیس‌جمهور جدید کشور را پذیرفته‌اند.
 
برلوسکونی از سال گذشته متهم به تخلف مالیاتی است و از آن زمان تاکنون به دلیل وقایع سیاسی از جمله برگزاری انتخابات پارلمانی، برگزاری دادگاه همواره به تعویق افتاده است.
 
گمان می‌رود که حکم وی اواخر ماه می صادر شود البته تجربه نشان داده است که وکلای وی به راحتی می‌توانند روند رسیدگی به اتهامات نخست‌وزیر پیشین را بار دیگر به تعویق بیاندازند.
 
بازپرسان خواستار تائید دور نخست دادرسی برلوسکونی شدند. 4 سال حکم حبس، 5 سال انفصال از خدمات عمومی و 10 میلیون یورو ( 13 میلیون دلار) جریمه‌ای است که دادگاه برای برلوسکونی در نظر گرفته است.

اخبار مرتبط

بشار اسد در چهره‌ یک مبارز و مقاوم بزرگ ظاهر شد/ اگر سران کشورها و ملت‌های منطقه تصمیم قاطع بر مقاومت بگیرند، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

قدر امام خامنه‌ای را به خوبی بشناسید/ برگزاری کنفرانس فلسطین در تهران در شرایط کنونی اهمیت زیادی دارد

پخش زنده مراسم تشییع آیت الله هاشمی از شبکه‌ المنار

0 نظر

ارسال نظر

capcha