موسسه راهبردی دیده بان خبر داد:

فرمان ورود جاسوسان به کشور در آستانه انتخابات

فرمان ورود جاسوسان به کشور در آستانه انتخابات

 

به گزارش سراج24، پس از آنکه شبکه جنگ روانی و جاسوسی سازمان‌های جاسوسی بیگانه که در پوشش روزنامه‌نگار و خبرنگار مشغول جمع‌آوری اخبار و اطلاعات برای شبکه‌ها و رسانه‌های فارسی زبان ضد انقلاب چون بی‌بی‌سی و رادیو فردا بودند لو رفت و تعدادی از به‌اصطلاح روزنامه‌نگاران توسط نهادهای مسئول دستگیر شدند و جیغ بنفشی که توسط مدیران این شبکه‌ها به دلیل از دست دادن عوامل خود در داخل کشور به صدا درآمد، خبر از به خطا نرفتن تیر جمهوری اسلامی می‌داد که به قلب شبکه جاسوسی دشمن اصابت کرده بود.
 
اکنون که دشمنان قسم‌خورده ملت و کشور ایران شبکه‌ای که سال‌ها برای تشکیل آن زحمت کشیده بودند را از دست رفته می‌بینند و در آستانه انتخابات نیز برای ایجاد جنگ روانی علیه مردم ایران نیاز به اخبار و اطلاعات و همچنین پیاده‌نظامی دارند که همان خطوط را در داخل ایران، در برخی مطبوعات زنجیره‌ای پیگیری کند به فکر راه چاره افتاده‌اند.
 
در همین راستا با راه‌اندازی نشستی با عنوان «تهدید و ارعاب روزنامه‌نگاران در ایران» که با حضور رجبعلی مزروعی (نماینده افراطی حزب منحله مشارکت در مجلس ششم و جیره‌خوار کنونی MI6)، رضا معینی (مسئول بخش ایران گزارشگران بدون مرز و مرتبط با گروهک تروریستی منافقین) و احسان مهرابی (روزنامه‌نگار فراری روزنامه زنجیره‌ای اعتماد) برگزار شد، عناصر جریان فتنه و ضد انقلاب تلاش مذبوحانه‌ای کردند تا جمهوری اسلامی را متهم به سانسور کنند. در حالی که رسانه‌های آزاد مد نظر افراد فوق‌الذکر، بزرگترین سانسورکننده‌های اخبار هستند؛ چرا که مطالب هم‌قطارانشان را نیز سانسور می‌کنند.
 
 
اما نکته جالبی که در این مراسم بود اظهارات معینی مبنی بر گسیل خبرنگاران ـ بخوانید جاسوسان ـ به داخل کشور برای انتخابات بود. این اظهارات وی نیز همچون جیغ بنفش مدیران شبکه‌های ضد انقلاب پس از دستگیری شبکه جاسوسی استکبار مهر تأییدی بر به هدف خوردن تیر جمهوری اسلامی می‌دهد. وی در اینباره اینچنین می‌گوید: «نبرد اصلی که امروزه در جریان است نبرد اطلاع‌رسانی است و گزارشگران بدون مرز با وجود تمام سختی‌هایی که وجود دارد از همه روزنامه‌نگاران تقاضا می‌کند که برای پوشش انتخابات ریاست جمهوری به ایران سفر کنند.» این اظهارت معینی لزوم هوشیاری بیشتر نهادهای مسئول را می‌طلبد که از نفوذ عوامل بیگانه و ضد انقلاب به داخل کشور جلوگیری کنند.
 
 
 
خاطر نشان می‌شود که سال 88 نیز دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی عوامل خود را در پوشش خبرنگار به داخل کشور فرستاده بودند که از جمله آن می‌توان به «مازیار بهاری» اشاره کرد، لذا برای جلوگیری از تکرار اتفاقاتی چون فتنه 88 دستگاه‌های مسئول باید تدابیر لازم را بیاندیشند تا از تلخ شدن کام مردم که خلق کننده حماسه سیاسی آنانند جلوگیری شود.
 
 

اخبار مرتبط

سرعت آبرسانی به غیزانیه، رکورد کم‌نظیری قرارگاه خاتم بود

لبنان نیازمند حامی است نه فتنه‌انگیز

مردخاکستری | نقش موسوی خویینی‌ها در فتنه ۸۸ /فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha