تازه ترین اخبار انتخاباتی هر روز در«سراج۲۴»/29:

ولایتی: فقط یک نفر کاندیدا می شود/ حمایت جبهه حماسه سازان از کاندیداتوری زاکانی/ آیا جلیلی می‌آید؟ / هاشمی رفسنجانی تا 15 روز دیگر به تصمیم نهایی می‌رسد

ولایتی: فقط یک نفر کاندیدا می شود/ حمایت جبهه حماسه سازان از کاندیداتوری زاکانی/ آیا جلیلی می‌آید؟ / هاشمی رفسنجانی تا 15 روز دیگر به تصمیم  نهایی می‌رسد

 

سراج24- تازه ترین اخبار انتخاباتی ریاست جمهوری را می توانید هرروز در سراج24"مشاهده کنید.
 
ولایتی: آماده تعامل با همه گروه‌های اصولگرا برای رسیدن به کاندیدای واحد هستیم
ولایتی تاکید کرد: تلاش می کنیم تا با گروه ها و ائتلاف های اصولگرایان به یک اتحاد برسیم چراکه در هر حال کشور بیشتر از یک رئیس جهمور نمی خواهد و لازم است هنگامی که اصولگرایان به یک نفر رسیدند از باب رضای خدا آماده باشیم به نفع یکدیگر کنار بکشیم و کمک کنیم.
 
 
 
ولایتی: فقط یک نفر کاندیدا می شود
 
علی‌اکبر ولایتی گفت: این ائتلاف هیچ‌گونه رقابت و یا مناظره‌ای با یکدیگر نخواهند داشت بلکه هر کدام ضلعی از مثلث را تشکیل می‌دهیم و مکمل و تقویت‌کننده یکدیگر هستیم که نوعی جدید از تبلیغات انتخاباتی است.
 
 
 
دعوت آیت الله امینی امام جمعه قم از قالیباف برای حضور در انتخابات
 
آیت‌الله امینی در دیدار با قالیباف گفت: من پیش از این هم در مورد شهرداری تهران بسیار شنیده ام و نوعا مردم از شما تعریف می کنند، شما شهرداری نمونه و موفق بوده اید؛ اقداماتی که در حوزه فرهنگ انجام داده اید، کارهای بسیار خوبی بوده است و اگر قبلا هم می توانستم حتما از شما تشکر می کردم.از شما می خواهم تا به صورت جدی وارد صحنه انتخابات شوید.
 
 
 
حمایت جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی از نامزدی زاکانی
 
الیاس نادران نماینده اصولگرای مجلس و سخنگوی حوزه اقتصادی "جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی" گفت که این جبهه از نامزدی علیرضا زاکانی حمایت می کند. جبهه حماسه سازان انقلاب اسلامی چندی پیش به منظور فعالیت انتخاباتی با حضور چهره های اصولگرای منتقد دولت تشکیل شد. شورای عمومی این جبهه از چهل نفر تشکیل شده که در میان آنها نام چند نماینده مجلس مانند الیاس نادران٬ محمد کوثری٬ محمد دهقان٬ مهرداد بذرپاش و مجتبی رحماندوست دیده می شود.
 
 
 
آیا جلیلی می‌آید؟
 
منابع نزدیک به سعید جلیلی٬ دبیر شورای عالی امنیت ملی و سرپرست تیم مذاکره کننده برنامه های هسته ای ایران "از جدی تر شدن حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری و فعال شدن ستادهای انتخاباتی" او خبر داده اند. سعید جلیلی یکی از گزینه های احتمالی جبهه پایداری٬ نزدیک به محمد تقی مصباح یزدی بود. اما روز گذشته کامران باقری لنکرانی٬ وزیر پیشین بهداشت به عنوان نامزد نهایی این جبهه معرفی شد.
 
 
 
گزینه اول جبهه ایستادگی، محسن رضایی است
 
ابوالقاسم رئوفیان رییس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی ایران اسلامی با بیان اینکه "اولویت اول جبهه ایستادگی برای انتخابات ریاست‌جمهوری، محسن رضایی است"، گفت: هنوز نسبت به انتخاب دو نفر دیگر به عنوان اولویت‌های دوم و سوم جبهه ایستادگی تصمیم نهایی گرفته نشده است و این مساله ظرف چند روز آینده مشخص خواهد شد.
 
 
 
اعلام کاندیداتوری زاکانی امشب در حسینیه شهدای دوکوهه
 
علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امشب ساعت بیست در حسنیه شهدای دوکوهه رسما اعلام کاندیداتوری می کند.
 
 
 
باهنر: ممکن است با جبهه پایداری ائتلاف کنیم
 
محمدرضا باهنر یکی از نامزدهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه بی‌انصافی است که از دستاوردهای دولت چشم‌پوشی کنیم، گفت: ممکن است با جبهه پایداری ائتلاف کنیم.
 
 
 
پورمحمدی: جامعه روحانیت مبارز کاندیدای مشخصی نداشته و ندارد
 
مصطفی پورمحمدی رییس سازمان بازرسی کل کشور که در نشستی در راستای در پیش‌رو بودن انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار شده بود‌ صحبت می‌کرد، گفت: من و آقای ابوترابی‌فرد از اعضای جامعه روحانیت مبارز هستیم نه منتخب این جامعه، زیرا جامعه روحانیت مبارز تصمیمی برای تعیین فرد مشخصی نداشته و ندارد.
 
 
 
سخنرانی متکی در همایش «حماسه سیاسی حماسه اقتصادی»
 
منوچهر متکی عضو ائتلاف 5گانه اصولگرایان امروز در همایش بزرگ حماسه سیاسی حماسه اقتصادی که در مسجد جامع الهیه کرمانشاه برگزار خواهد شد، سخنرانی‌ می‌کند.
 
 
 
سعیدی‌کیا فردا به مشهد می‌رود
 
محمد سعیدی‌کیا کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری و وزیر سابق راه و شهرسازی فردا اول اردیبهشت ماه در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد مشهد سخنرانی خواهد کرد.
 
 
 
عارف در دانشگاه صنعتی شریف سخنرانی می‌کند
 
محمدرضا عارف کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف دوشنبه در این دانشگاه حضور می‌یابد و پیرامون مسائل انتخاباتی سخنرانی می‌کند.
 
 
 
هاشمی رفسنجانی تا 15 روز دیگر به تصمیم نهایی می‌رسد
 
محسن هاشمی٬ فرزند اکبر هاشمی رفسنجانی گفته است که پدرش تا ۱۵ روز دیگر نظر قطعی اش را مبنی بر نامزدی اش در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام می کند.
 
 
 
احتمال کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی وجود دارد
محمد شریعتمداری یکی از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری می‌گوید، بنده شنیده ام که آیت الله هاشمی گفته بودند به احتمال ۹۰ درصد نمی آیم و این خودش تعیین کننده است که درصد احتمال برای حضورشان در انتخابات هست.
 
 
 
هاشمی گفت، بروید خودتان از خاتمی بخواهید کاندیدا شود
 
داریوش قنبری نماینده مجلس هشتم و از چهره‌های اصلاح‌طلب، در مورد دیدار چندی از نمایندگان مجلس هشتم با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: نمایندگان مجلس هشتم از هاشمی رفسنجانی خواستند که یا خودشان کاندیدا شود یا از آقای خاتمی بخواهند نامزد شود که آقای هاشمی گفت بهتر است با خود آقای خاتمی در این‌باره صحبت کنید.
 
 
 
ارزیابی خاتمی از احتمال حضورش در انتخابات
 
در جلسه اخیر جمعی از شخصیت های اصلاح طلب با سید محمد خاتمی در منزل شخصی وی، خاتمی در پاسخ به سوال یکی از حاضرین در جلسه احتمال حضورش در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را ۳۰ درصد دانسته و اظهار داشته است: در صورتی که مشایی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند احتمال حضور وی بیشتر می شود و امکان تایید صلاحیت اش وجود خواهد داشت.
 
 
 
فعال شدن ستاد‌های انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه در سراسر کشور
 
محمود واعظی عضو حزب اعتدال و توسعه گفت: در حال حاضر تمامی ستادهای انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه در راستای حضور منسجم در انتخابات ریاست‌جمهوری در سراسر کشور فعال شده‌اند. این حزب با حمایت از "حجت‌الاسلام حسن روحانی" برای حضور در انتخابات ریاست  ‌جمهوری در حال برنامه‌ریزی است.
 
 
 
اسحاق جهانگیری: اصلاح‌طلبان ماموریت بدهند نامزد می‌شوم
اسحاق جهانگیری گفت: اصلاح‌طلب‌ها اگر کاندیدا شوند با هر تیمی هم بیایند و برنده انتخابات شوند، دنیا از آمدن اصلاح طلب‌ها پیام خودش را می‌گیرد و با آمدن اصلاح‌طلب‌ها، بخش زیادی از مشکلات سیاست خارجی کشور اصلا بدون اینکه قرار باشد قدمی بردارند، حل می‌شود.
 
 
 
استقبال فرهنگیان از کاندیداتوری حاجی ‌بابایی
 
ابراهیم سحرخیز معاون وزیر آموزش و پرورش در حاشیه سفر به اردبیل گفت: رغبت معلمان، اولیای دانش‌آموزان و خود دانش‌آموزان در حمایت از کاندیداتوری حاج‌بابایی در حد بسیار بالاست

اخبار مرتبط

بایدن رسماً نامزد دموکرات‌ها در انتخابات 2020 شد

انتخابات اسفند ماه فرصتی مناسب است تا مردم علف‌های هرز را هرس کنند/ روحانی میز ریاست را دوست دارد و اهل استعفا دادن نیست

درباره حماسه «9 دی» چه ببینیم و چه بخوانیم؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha