تازه ترین اخبار انتخاباتی هر روز در«سراج۲۴»/28:

آیت‌الله مظاهری: دکتر ولایتی نیاز به تبلیغات ندارد/ لنکرانی: بنده، جلیلی و فتاح هیچگاه احساس رقابت نمی‌کنیم/ مشایی از دو جهت رد صلاحیت می‌شود/ ستادهای انتخاباتی مهرعلیزاده تشکیل شد

آیت‌الله مظاهری: دکتر ولایتی نیاز به تبلیغات ندارد/ لنکرانی: بنده، جلیلی و فتاح هیچگاه احساس رقابت نمی‌کنیم/ مشایی از دو جهت رد صلاحیت می‌شود/ ستادهای انتخاباتی مهرعلیزاده تشکیل شد

سراج24- تازه ترین اخبار انتخاباتی ریاست جمهوری را می توانید هرروز در سراج24"مشاهده کنید.

 

آیت‌الله مظاهری: دکتر ولایتی نیاز به تبلیغات ندارد

آیت‌الله مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان در دیدار علی‌اکبر ولایتی گفت: دکتر ولایتی در طول 34 سال امتحان خود را به خوبی پس داده و نیاز به تبلیغات ندارد، من نمی‌خواهم که برای شما تبلیغ کنم بلکه تقاضای من این است که برخی افراد به اسم اصولگرایی برای‌تان کارشکنی نکنند.

 

هدفمندی یارانه‌ها لازم بود اما نباید به آن اکتفا کرد

دکتر علی اکبر ولایتی در محل فرودگاه شهید بهشتی اصفهان در جمع خبرنگاران در مورد هدفمندی یارانه‌ها اظهار داشت: هدفمندی یارانه‌ها امری است که از سال‌ها پیش در برنامه پنجم توسعه جزو برنامه‌ها بوده و دولت‌های قبلی درصدد اجرای آن بودند که بالاخره این دولت آن را اجرایی کرد.

 

حجت‌الاسلام سالک رئیس ستاد انتخاباتی ولایتی در اصفهان شد

علی‌اکبر ولایتی در دیدار با حجت‌الاسلام فقیه‌ایمانی استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود در اصفهان معرفی کرد.

 

مذاکره‌ای برای ساخت فیلم تبلیغاتی با حاتمی‌کیا نداشته‌ام

علی اکبر ولایتی عضو ائتلاف پیشرفت با تکذیب خبر برخی رسانه ها درباره انتخاب ابراهیم حاتمی کیا به عنوان کارگردان فیلم تبلیغاتی وی، گفت: ضمن احترام نسبت به این کارگردان ارزشی و مطرح کشور، اعلام می کنم که بنده تا کنون مذاکره ای با حاتمی کیا و هیچ کارگردانی برای ساخت فیلم تبلیغاتی ام نداشته ام.

 

قالیباف از جغرافیای پیشرفت و عدالت سخن می‌گوید

نادر برزگر مدیر روابط عمومی ستاد جغرافیایی پیشرفت و عدالت گفت: ستاد جغرافیایی پیشرفت و عدالت با هدف تبیین کارآمدی جغرافیا در مدیریت کشور، همایشی را با حضور جغرافیدانان کشور روز پنجشنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ در تالار آدینه برگزار می کند که قرار است قالیباف یکی از سخنرانان آن باشد.

 

همایش 20 هزار نفری حامیان قالیباف

دلاور صیامی رئیس ستاد مردمی قالیباف با اعلام خبر برگزاری همایش 20 هزار نفری حامیان قالیباف در یکی از میدان‌های تهران در نیمه اردیبهشت‌ ماه گفت: در این مراسم از محمد باقر قالیباف دعوت می‌شود.

 

مظفر: هر سه کاندیدای ائتلاف پیشرفت در انتخابات ثبت نام می کنند

حسین مظفر رئیس ستاد ائتلاف پیشرفت با اشاره به اینکه هر سه کاندیدای این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنند، گفت: ثبت نام آنان هیچ خدشه ای برای معرفی فرد واحد وارد نخواهد کرد.

 

لنکرانی: بنده، جلیلی و فتاح هیچگاه احساس رقابت نمی‌کنیم/ جبهه پایداری با یک کاندیدا در انتخابات حاضر می‌شود

کامران باقری لنکرانی کاندیدای جبهه پایداری گفت: بنده، آقای جلیلی و آقای فتاح هیچگاه احساس رقابت نمی‌کنیم و از این رو طبق مذاکرات قرار شده در صورت موفقیت هر یک از برادران، به وی در امر اداره کشور کمک شود.

 

باقری‌لنکرانی، کواکبیان، کوثری و احمدینژاد هفته آینده در مشهد

مسئول بسیج دانشگاه آزاد مشهد با بیان اینکه وظیفه ما آگاه‌سازی و تبیین مواضع و گفتمان انقلاب در صحنه انتخابات است، گفت: هفته آینده دانشگاه آزاد مشهد میزبان افرادی چون باقری لنکرانی، کواکبیان، کوثری و هم چنین داود احمدینژاد است.

 

قاضی زاده به جای لنکرانی سخنگوی جبهه پایداری شد

یکی از اعضای شورای مرکزی جبهه پایداری با اعلام این خبر که قاضی‌زاده به عنوان سخنگوی جبهه جایگزین لنکرانی شده است، گفت: البته قرار بود خبر این تغییر در همایش هفته آینده جبهه اعلام شود. با توجه به این تغییرات در جبهه پایداری معرفی کامران باقری لنکرانی به عنوان گزینه نهایی جبهه بیش از پیش تقویت شده است.

 

همایش استانی جبهه پایداری روز جمعه در تهران

قاضی‌زاده از برگزاری همایشی درون تشکیلاتی برای نیروهای استانی جبهه پایداری روز جمعه در تهران خبر داد و گفت: در این همایش که اعضای شورای مرکزی حضور خواهند داشت در خصوص سازماندهی تشکیلات، آشنایی نیروها و انتخابات بحث می‌شود.

 

نامزد جبهه پایداری مستقل از ائتلاف‌هاست

صادق محصولی ‌در نشست گفتمان یازدهم که در تالار مفید دانشگاه قم برگزار شد، گفت: نامزد جبهه پایداری مستقل از ائتلاف‌هاست.

 

مکان همایش جبهه پایداری بنا به دلایلی تغییر کرد

قرار بود همایش جبهه پایداری برای اعلام نامزد نهایی در یکی از مساجد تهران برگزار شود که بنا به دلایلی مکان آن تغییر کرد.

 

محسن رضایی: هاشمی هم نامزد شود کنار نمی‌روم

محسن رضایی یکی از کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری گفت: حتی در صورت ورود هاشمی رفسنجانی به عرصه انتخابات این گود زورآزمایی برای ریاست جمهوری را ترک نخواهد کرد. همچنین وی با بیان اینکه در روزهای آینده ترکیب اعضای دولتش را به مردم ارائه خواهد کرد، گفت: برای کاندیداهای فعلی ریاست جمهوری نیز در دولت احتمالی محسن رضایی جایگاه تعریف شده است. رضایی در مورد بحث ائتلاف‌ها نیز گفت: من در هیچ ائتلافی وارد نخواهم شد و ائتلاف را می‌گذارم برای بعد از انتخابات، فکر می‌کنم ائتلاف با مردم در این برهه از هر چیز مهم‌تر است.

 

شریعتمداری: ملاقات‌های متعددی با هاشمی و خاتمی داشته‌ام

محمد شریعتمداری نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برخی اخبار مبنی بر ائتلاف وی با حسن روحانی و محمدرضا عارف گفت: اخباری که گفته می‌شود، گمانه‌زنی‌ای بیش نیست و واقعیت ندارد.

 

سفر انتخاباتی آل‌‌اسحاق به مازندران

محمدعلی مینایی‌فر دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران از برگزاری همایش بزرگ اصولگرایان مازندران با حضور یحیی آل اسحاق از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در مازندران خبر داد.

 

منوچهر متکی: قصد کناره‌گیری به نفع دیگری را ندارم

منوچهر متکی از کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و وزیر سابق امور خارجه کشورمان گفت: دولت باید هویت فراحزبی داشته باشد نه ضد حزبی و بنده قصد کناره‌گیری به نفع دیگری را ندارم.

 

سعید‌کیا: برای سهم‌خواهی وارد انتخابات نشده‌ام

محمد سعیدی کیا وزیر مسکن دولت نهم گفت: هیچ وقت برای وزارت یا مشاغل بعدی تصمیمی از قبل نداشته‌ام و برای سهم‌خواهی وارد انتخابات نشده‌ام.

 

ابوترابی: اگر نامزد دولت تأیید نشد، واکنش احمدی نژاد در چارچوب قانون باشد

حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس‌مجلسو یکی از افرادی که خود را در معرض کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری قرار داده است، با بیان اینکه گمان نمی‌کنم حسن روحانی بتواند هاشمی جدید در حوزه سیاسی شود، گفت: نامزدمطلوب دولت تأیید صلاحیت نشد، واکنش رئیس‌جمهور در چارچوب قانون باشد.

 

علی مطهری: مشایی از دو جهت رد صلاحیت می‌شود

علی مطهری ضمن تأکید بر اینکه مشایی به احتمال قوی از دو جهت ردصلاحیت می‌شود گفت:  یکی از جهت رجل سیاسی نبودن و دوم از جهت گرایش‌های فکری غیراسلامی. اگر شورای نگهبان صلاحیت او را تایید کند مشروعیت خود را زیر سوال می‌برد.

ستادهای انتخاباتی مهرعلیزاده تشکیل شد/ معرفی سخنگو و روسای دو دپارتمان http://www.khabaronline.ir/Images/Kind/1.png

در جلسه شورای سیاست گذاری ستاد انتخاباتی محسن مهرعلیزاده، سخنگوی ستاد وی و روسای برخی کمیته ها معرفی شدند. در این جلسه که با حضور جمعی از اعضای ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده در سال 84 برگزار شد، مقرر شد تا ستادهای استانی وی از هفته آینده راه اندازی و روسای آن معرفی شوند که اولین ستاد انتخاباتی استانی وی هم در ارومیه راه اندازی خواهد شد.همچنین سید یعقوب امین زاده، دبیر سابق انجمن اسلامی دانشگاه تبریز به عنوان سخنگوی ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده معرفی شد.

 

در این جلسه روسای 2 دپارتمان ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده انتخاب شدند که بر این اساس عیسی اسحاقی، دبیر سرویس سیاسی روزنامه سلام در سال های انتشار این روزنامه و مدیرکل روابط عمومی سازمان تربیت بدنی دولت هشتم، به عنوان رئیس دپارتمان مطبوعات و مردانی به عنوان رئیس دپارتمان گروه های مردمی انتخاب شدند.

از طرفی قرار است رئیس ستاد انتخاباتی مهرعلیزاده طی هفته آینده از بین وزیران دولت اصلاحات انتخاب شود که به احتمال فراوان علی عبدالعلی‌زاده این مسئولیت را برعهده خواهد گرفت. او متولد ارومیه است و علاوه بر داشتن سابقهٔ نمایندگی مجلس و استانداری آذربایجان شرقی، 8 سال - در دولت اصلاحات - وزیر مسکن و شهرسازی بوده است.

مهرعلیزاده 2 ستاد مرکزی در تهران خواهد داشت که از امروز فعالیت رسمی آن ها آغاز شده است.

اخبار مرتبط

انتخابات اسفند ماه فرصتی مناسب است تا مردم علف‌های هرز را هرس کنند/ روحانی میز ریاست را دوست دارد و اهل استعفا دادن نیست

درباره حماسه «9 دی» چه ببینیم و چه بخوانیم؟

نهم دی انقلاب را در برابر فتنه‌های بعدی ایمن کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha