مسابقات کشتی آزاد جهانی؛

پهلوان ایرانی آماده مبارزه با آزادکاران روسی

پهلوان ایرانی آماده مبارزه با آزادکاران روسی

به گزارش سراج24، با اعلام فدراسیون کشتی تیم‌هایی از روسیه، هند، ارمنستان، گرجستان و قزاقستان در مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان حضور خواهند داشت. از ایران نیز تیم بانک شهر حضور دارد که با ستارگان نامداری مانند حسن یزدانی، محمدحسین محمدیان، یونس امامی، رضا اطری، کامران قاسمپور و علیرضا سرلک قرارداد امضا کرده است.

جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن‌ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

حضور یزدانی در این دوره از رقابت‌ها تقریبا قطعی است و او با تیم بانک شهر می‌تواند در برابر رقیبان روسی، گرجستانی و هندی صف‌آرایی کند. البته تنها یزدانی نیست که می‌تواند توانایی خود را در برابر ستارگان کشتی آزاد جهان در تهران محک بزند بلکه سایر ملی‌پوشان نیز می‌توانند با امضای قرارداد با تیم بانک شهر جواز حضور در این تورنمنت بین‌المللی را کسب کنند.

حسن یزدانی هفته گذشته در مسابقات اُپن زاگرب عملکرد خیره‌کننده‌ای داشت و موفق شد به مدال طلای وزن ۸۶ کیلوگرم برسد. وی تمام حریفان خود را با امتیاز عالی شکست داد. همچنین در آن مسابقات رضا اطری، علی سوادکوهی و امیرحسین زارع نیز موفق به کسب مدال طلا شدند.

تیم‌هایی از روسیه، هند، ارمنستان، گرجستان و قزاقستان در این مسابقات حضور خواهند داشت و با توجه به درخواست تیم قرقیزستان در صورت عدم حضور یکی از این تیم‌ها نماینده قرقیزستان جایگزین خواهد شد.

 

اخبار مرتبط

یزدانی تا المپیک ۲۰۲۸ کشتی می‌گیرد

زمان کشتی فینال یزدانی و تیلور مشخص شد

زمان کشتی فینال حسن یزدانی و دیوید تیلور مشخص شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha