پروژه ۳ ساله سپاهان به نتیجه می‌رسد؟

پروژه ۳ ساله سپاهان به نتیجه می‌رسد؟

به گزارش سراج24؛ پس از پروژه ناتمام باشگاه سپاهان با محرم نویدکیا، این باشگاه برای بهبود عملکرد خود، ترمیم نقاط ضعف و رقابت برای کسب عنوان قهرمانی به سراغ گزینه‌های خارجی رفت و پس از مذاکره با چند مربی خارجی در نهایت با ژوزه مورایس، دستیار سابق مورینیو به توافق رسید.

در سوابق سرمربی‌گری مورایس هدایت تیم‌هایی مانند چونبوک موتورز کره جنوبی، آنتالیا اسپور ترکیه، آ. ا.ک آتن، الهلال و الشباب عربستان دیده می‌شد و این مربی سابقه قهرمانی در لیگ کره جنوبی در فصل‌های ۲۰۱۹-۲۰۱۸ و ۲۰۲۰-۲۰۱۹، قهرمانی در جام حذفی کره جنوبی در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ به همراه تیم چونبوک هیوندایی موتورز و قهرمانی لیگ برتر عربستان در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ به همراه تیم الهلال را در کارنامه خود داشت. عملکرد پر بار این مربی نگاه‌ها را به سمت سپاهان معطوف کرد.

پروژه سه ساله سپاهان با ژوزه مورایس به نتیجه می‌رسد؟

محرم نویدکیا در دو فصل و نیم حضور روی نیمکت سپاهان و در ۷۵ بازی میانگین امتیازی ۱.۸۸ را به ثبت رساند و طلایی‌پوشان در لیگ بیست‌ویکم در رده سوم و در لیگ بیستم در رده دوم جای گرفتند. ژوزه مورایس، مربی پرتغالی میانگین امتیازی ۲.۰۰ را تا این هفته از رقابت‌ها به ثبت رسانده و این عملکرد مورد رضایت مدیریت این باشگاه قرار گرفته است. سپاهانی‌ها با تغییر مربی خود توانستند تا حدودی به هدف خود دست پیدا کنند.

مورایس در دوره موفقی که با چونبوک موتورز داشت، میانگین امتیازی ۲.۰۴ را به ثبت رساند. عملکردی که باعث شد این تیم کره‌ای دو بار کی لیگ و یک بار جام حذفی این کشور را فتح کند. با وجود فراز و نشیب طلایی‌پوشان در اوایل فصل و با گذشت ۱۶ هفته ، آن‌ها روند رو به رشدی را طی کردند و اکنون در وضعیت نسبتا خوبی قرار دارند.

حالا به نظر می‌رسد با ادامه این روند رو به رشد، پروژه سه ساله مورایس و باشگاه سپاهان نتیجه بهتری را نسبت به سال‌های قبل به ثبت خواهد رساند. مورایس نسبت به این پروژه سه ساله خوش‌بین است و در این رابطه عنوان کرده "ارتباط خوب و هماهنگی با باشگاه دارد و در انتهای این برنامه سه ساله به نتایج و اهداف مدنظرشان خواهند رسید."

اخبار مرتبط

تشکیل پرونده انضباطی به دلیل توهین به مهدی طارمی

قیمت آپارتمان در پردیس ۲۵ درصد کاهش یافت

تاکید وزیر کار بر ایجاد اشتغال و درآمد مکفی برای مرزنشینان

0 نظر

ارسال نظر

capcha