رسوایی‌ اخلاقی‌ العربیه‌ هنگام‌ پخش‌ زنده+عکس

رسوایی‌ اخلاقی‌ العربیه‌ هنگام‌ پخش‌ زنده+عکس

به گزارش « سراج24 »، در یکی از برنامه های مشروح اخبار که چند روز پیش از شبکه العربیه پخش شد، در حالی که دوربین در پس‌زمینه، فضای اتاق خبر (نیوز روم) این شبکه را نشان می داد، دو تن از کارکنان که گویی به اطراف خود توجهی نداشتند، صحنه‌ای غیراخلاقی پدید آوردند که به سرعت موجب انفعال خود و گوینده خبر و دیگر گردانندگان این شبکه شد و موجی از واکنش ها را در میان بینندگان این شبکه به وجود آورد.
شبکه سعودی العربیه به همراه زوج قطری خود الجزیره، با خبرسازی و جعل و مونتاژ تصویر و گزارش های تحریک آمیز، مهم ترین صحنه گردان فتنه ها و بحران های ساختگی در سوریه، عراق و دیگری کشورهای منطقه هستند.

واکنش‌ها و نظرات منتشرشده از بینندگان در پایگاه های اجتماعی اینترنت حاکی از آن است که به عقیدۀ اغلب آنان، آنچه در پس پردۀ این قبیل شبکه ها می گذرد بسیار ناگوارتر از آن صحنه ای است که به طور اتفاقی بر روی آنتن رفت، به گونه ای که حتی در شبکه های غربی هم شاهد آن نیستیم.
شبکه العربیه برای جلوگیری از گسترش دامنه این رسوایی، صحنه مذکور را از سایت هایی همچون یوتیوب و فیس بوک حذف کرده است.
این در حالی است که چند روز پیش، العربیه از افتتاح قریب الوقوع "شعبۀ" فارسی زبان این شبکه در لندن به سرکردگی علیرضا نوری زاده، ضد انقلاب فراری، خبر داده بود.

اخبار مرتبط

واقعیت ماجرای «اقدام غیراخلاقی شبکه‌خبر در برخورد با میهمان کارتن خواب»+تصاویر

اگر کمتر از 18 سال دارید، به تئاتر نروید/ عادی سازی صحنه های غیر اخلاقی در تئاتر ایران

بررسی ضبط ویدئوهای غیراخلاقی در ایران + عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha