تداوم تحریم های ضدایرانی به بهانه نقض حقوق بشر

تداوم تحریم های ضدایرانی  به بهانه نقض حقوق بشر

به گزارش سراج24؛ آمریکا  از آغاز حوادث داخلی ایران، حمایت از ناآرامی ها را در دستور کار خود قرار داده و از برهم زنندگان نظم عمومی حمایت  و  با برگزاری نشست هایی با مخالفان جمهوری اسلامی ایران بر اقدامات ضد ایرانی خود شدت بخشیده و بر فهرست تحریم های ضد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر افزوده است.

وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی  اسامی سه فرد ایرانی را به فهرست تحریم‌های خود علیه ایران به بهانه نقض حقوق بشر اضافه کرد و در بیانیه ای در تداوم ادعاها افزود:  امروز ، دفتر کنترل دارایی های خارجی  وزارت امور خارجه خزانه داری، سه مقام امنیتی ایران را به دلیل ادامه سرکوب  اعتراضات در سراسر کشور، از جمله سرکوب های اخیر در مناطق کردنشین، تحریم کرد.

آمریکا با حمایت از اغتشاشگران مدعی شد: رژیم ایران اقدامات خصمانه خود را علیه مردم این کشور افزایش داده است. این اقدامات بخشی از سرکوب مداوم اعتراضات مسالمت آمیز علیه رژیمی است که حقوق بشر و آزادی های اساسی مردم خود، به ویژه زنان و دختران را انکار می کند.

برایان نلسون معاون وزیر خزانه داری آمریکا در امور  تروریسم و اطلاعات مالی نیز ادعا کرد: بنا بر گزارش ها ، رژیم ایران در حال هدف قرار دادن کودکان این کشور که برای یک آینده بهتر به خیابان رفته اند،است. سوء استفاده در ایران علیه معترضین ، از جمله اخیرا در مهاباد باید متوقف شود.

اخبار مرتبط

با پوتین رایزنی می‌کنم/ تأکید «بایدن» بر مقابله با روسیه

تازه ترین ادعای نتانیاهو درباره توافق هسته ای ایران

ایران تحریم‌های آمریکا را درکنفرانس بازنگری کنوانسیون منع سلاح‌های میکروبی محکوم کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha