تازه ترین اخبار انتخاباتی هر روز در«سراج۲۴»/25:

سه نامزد ائتلاف سه گانه احتمالا در انتخابات ثبت نام می‌کنند/ قرار انتخاباتی لنکرانی، فتاح و جلیلی/ جزئیات جدید از میتینگ دولت در ورزشگاه آزادی

سه نامزد ائتلاف سه گانه احتمالا در انتخابات ثبت نام می‌کنند/ قرار انتخاباتی لنکرانی، فتاح و جلیلی/ جزئیات جدید از میتینگ دولت در ورزشگاه آزادی

 

سراج24">سراج24- تازه ترین اخبار انتخاباتی ریاست جمهوری را می توانید هرروز در سراج24">سراج24 مشاهده کنید.

 

حدادعادل: سه نامزد ائتلاف سه گانه احتمالا در انتخابات ثبت نام می‌کنند /اگر جای هاشمی بودم در این سن و سال نامزد انتخابات نمی‌شدم

غلامعلی حدادعادل عضو ائتلاف پیشرفت با بیان اینکه در حال حاضر موضوع اقتصاد و سیاست خارجی تاثیر متقابل بر روی یکدیگر دارند، گفت: اولویت بنده اقتصاد و سیاست خارجی خواهد بود.

 

محصولی در دانشگاه شاهد: قرار انتخاباتی لنکرانی، فتاح و جلیلی

صادق محصولی عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: لنکرانی، فتاح و جلیلی سه نفری هستند که به شاخص‌های جبهه پایداری نزدیکترند و بنا شده آنان بین خودشان کمتر از دو هفته به جمع‌بندی برسند.

 

جزئیات جدید از میتینگ دولت در ورزشگاه آزادی

چند هفته پس از انتشار خبر تصمیم دولت برای برگزاری یک میتینگ در استادیوم 100 هزار نفری آزادی تهران، جزئیات جدید بدست آمده، حاکی‌ست که قرار است این برنامه روز پنج‌شنبه 29 فروردین در استادیوم آزادی برگزار شود.

 

ابوترابی فرد: بیش از تمام کاندیداها بر مسائل کشور اشراف دارم

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس‌ مجلس با اشاره به اینکه از مهم‌ترین مسئله برای مدیریت کشور و تصدی ریاست‌ جمهوری اشراف بر امور است، گفت: سابقه 12 ساله نیابت مجلس را دارم و هیچ کدام از کاندیداهای ریاست جمهوری به اندازه من بر امور کشور تسلط ندارند.

 

باهنر:می خواهند روحانی را به عنوان «هاشمی دیگر» وارد عرصه کنند/ ظلم است که همه اصلاح‌طلبان چوب فتنه‌گران را بخورند

محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: روحانی اگرچه وابستگی به اصلاح طلبان نداشته، لیکن جریان اصلاح طلب تلاش می‌کند تا وی را به عنوان هاشمی دیگر وارد عرصه انتخابات کند.

 

کواکبیان: می‌توان متناسب با نظر رهبر انقلاب برای مذاکره با آمریکا برنامه‌ریزی کرد

مصطفی کواکبیان صبح امروز در جمع اعضای اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان کشور در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: مذاکرات هسته‌ای به جایی نخواهد رسید البته این بدان معنی نیست که نباید ادامه یابد، در صورت انتخاب به عنوان رئیس دولت یازدهم پس از شش ماه تحریمها را به سمت لغو شدن پیش میبرم. میتوان متناسب با منافع و عزت ملی، مصلحت و نظر مقام معظم رهبری برای برقراری ارتباط با آمریکا برنامهریزی کرد.

 

سخنرانی 3 کاندیدای احتمالی ریاست جمهوری در دانشگاه فردوسی مشهد

باهنر، پورمحمدی و آل‌اسحاق امروز در دانشگاه فردوسی مشهد سخنرانی می‌کنند.

 

آل اسحاق: جریان فتنه در هیچ جای کشور توان نفوذ ندارد / منعی برای حضور احزاب مختلف در انتخابات نیست

یحی آل اسحاق کاندیدای حزب مؤتلفه اسلامی در یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: جریان فتنه در هیچ جای کشور نمی‌تواند نفوذ کند و شک نکنید که نظامات حقوقی و قضایی پشتیبان قضیه هستند.

 

رضایی: مخالف دخالت قدرت و ثروت در انتخابات هستم

محسن رضایی کاندیدای انتخابات یازدهم ریاست جمهوری با اشاره به برخی حمایت‌های دولت از کاندیدای خاص در انتخابات گفت: باید این حمایت‌ها مورد بررسی قرار گیرد و من مخالف دخالت قدرت و ثروت در این انتخابات هستم.

 

پورمحمدی: شعار درون ستادیم رای حلال است/شعاری ندادم که به آن عمل نکرده باشم

مصطفی پورمحمدی رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: ‌مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال حماسه سیاسی حماسه اقتصادی نامگذاری کردند؛ حماسه یک حرکت وسیع و قدرتمند است که با حرکت‌های عادی متفاوت است.

 

سروری: حمایت ائتلاف پیشرفت از لیست خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت برای شوراها

پرویز سروری رییس ستاد تشکل خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت از توافق نهایی صورت گرفته با ائتلاف برای پیشرفت برای حمایت از لیست نهایی خدمتگزاران آبادانی و پیشرفت برای شوراها خبر داد .

 

هفته نامه 9 دی: هاشمی می‌آید؛ احتمال حضور جلیلی قوت گرفت

شماره جدید هفته‌نامه 9دی با پرونده ویژه حضور هاشمی و جلیلی در انتخابات 92 منتشر شد

اخبار مرتبط

اپوزیسیون از مواضع اصلاح طلبان سوء استفاده می‌کند

فیلم| اصلاح طلبان با چه رویی از پاسخگویی شانه خالی می کنند؟

اختلاف طیف های مختلف اصلاح طلبان با قتل میترا استاد توسط شهردار سابق تهران بالاگرفت

0 نظر

ارسال نظر

capcha