۱۱۰ روستای زنجان آب‌رسانی می‌شود

۱۱۰ روستای زنجان آب‌رسانی می‌شود

به گزارش سراج24؛ سرهنگ اقبال جهانبخشی در گفت‌وگویی، ضمن گرامی‌داشت هفته دفاع‌مقدس، اظهار کرد: برنامه‌های بسیج سازندگی استان زنجان در هفته دفاع‌مقدس در قالب سه قرارگاه اقتصاد مقاومتی، محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی خواهد بود.

وی با بیان اینکه طی شش ماهه نخست امسال ۸۰ باب مسکن مددجویی به بهره‌برداری رسیده است، افزود: در نیمه دوم امسال ۸۰ باب منزل دیگر در اسفندماه بهره‌برداری خواهد شد و تکمیل ۱۰۰ واحد مسکونی برای رزمندگان نیز در لیست برنامه‌ها قرار دارد.

این مسئول از توزیع بیش از ۴۲ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند استان زنجان خبر داد و تصریح کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا تاکنون ۴۲۸ هزار و ۲۵۶ بسته معیشتی در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گرفته و از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در راستای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند نیز ۳۶ هزار و ۳۰۰ بسته نوشت‌افزار تهیه و توزیع شده است.

مسئول بسیج سازندگی استان در رابطه با برنامه آب‌رسانی به روستاهای استان زنجان، خاطرنشان کرد: آب‌رسانی به ۱۱۰ روستا در دستور کار قرار دارد و پروژه تامین آب در ۵۷ روستا با همراهی آب و فاضلاب استان در حال اجرا بوده و به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی رسیده، در حالی که طرح آب‌رسانی به چندین روستا به اتمام رسیده است.

اخبار مرتبط

پایان عملیات طرح آبرسانی به شهر سنندج

پیدا و پنهان آبرسانی در همدان

آغاز عملیات آبرسانی به ۱۶ هزار روستای فاقد آب شُرب در کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha