برخی سلبریتی‌ها توجهی به کشته‌شدن پلیس ندارند

برخی سلبریتی‌ها توجهی به کشته‌شدن پلیس ندارند

به گزارش سراج24؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راهپیمایی مردم در استان‌ها و شهرهای کشور در محکومیت و اعتراض به حوادث و آشوب‌های اخیر، گفت: مردم بسیار با‌انگیزه و دغدغه‌مند در این راه‌پیمایی‌ها شرکت کردند.

وی افزود: یکی از خواسته‌های مردم این است که با برخی از سلبریتی‌های بدون اطلاع، کسانی که از نردبان امکانات کشور بالا رفته و خودشان را مطرح کرده‌اند و الآن خلاف منافع کشور و ملت، این‌طور تحریک انجام می‌دهند و کمک می‌کنند که افراد بیایند علیه امنیت و آرامش مردم دست به تخریب و بر هم زدن شهر بزنند، از طرف مراجع ذی‌ربط با آنها بر‌خورد شود.

عضو کمیسیون قضایی مجلس ادامه داد: رهبران و لیدرهای این گروه‌ها و افرادی که مردم را تحریک کردند قطعاً باید به اشد مجازات برسند و انتظار است که دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی این افراد را درست شناسایی کنند و دستگاه قضا با آنها برخورد کند.

حاجی‌دلیگانی اضافه کرد: اگر درست و به‌موقع با رهبران و لیدرهای این اغتشاشگران برخورد نشود ممکن است که اینها پس از یک مرحله مجدداً همین حرکات تحریک‌آمیز را انجام دهند.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس با بیان اینکه "تا کنون چندین نفر در این اغتشاشات جان خود را از دست داده‌اند"، گفت: رهبران و لیدرهای این اغتشاشات و افرادی که اینها را تحریک کرده‌اند، در از دست دادن جان اینها مشارکت دارند و باید پاسخگو باشند، اینها این بستر را آماده کرده‌اند تا این افراد بیایند و کشته شوند؛ به‌اعتقاد بنده هر یک از سلبریتی‌هایی که بدون اطلاع از موضوع و حقیقت تنها به بازنشر ادعای معاندین اقدام کرده‌ بودند، هر کدام به‌سهم‌شان نقش دارند و باید تحت عنوان اینکه در کشته شدن این افراد مباشرت دارند محاکمه شوند.

حاجی‌دلیگانی، با ابراز اینکه "ما بابت همه کسانی که در ماجراهای اخیر کشته‌ شده‌اند متأثریم چه پلیس چه مردم و چه خانم امینی." گفت: برخی از این سلبریتی‌ها ادعا می‌کنند که انسان‌دوست هستند و برای خانم مهسا امینی به‌درستی اظهار تأسف می‌کنند در حالی که برای ده‌ها پلیس و انسان دیگر که بر اثر تحریک و تهییج آنها کشته شده‌اند، هیچ عکس‌العملی ندارند.

وی گفت: چطور می‌شود که یک انسان نسبت به زدن رگ سر پلیس بی‌تفاوت باشد اما ادعا کند که حامی خانم امینی یا یک انسان دیگر است؟ اینها عامدانه یک‌طرفه قضاوت می‌کنند چون فکر می‌کنند طرفدارانشان بیشتر می‌شود.

اخبار مرتبط

تاریخ انقضای پروژه خودکشی در ایران/ وقتی اتاق فرمان دستور کشته‌سازی می‌دهد

دشمن در پی تجزیه کشور است/ حمله متقابل باید پاسخ به داعش باشد

اصغر فرهادی در بازی «دو سر برد دو سر باخت»/ آیا «قهرمان» با سرقت هنری ساخته شده است؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha