حدادی: برخی سلبریتی‌های ناآگاه، مردم را تحریک کردند

حدادی: برخی سلبریتی‌های ناآگاه، مردم را تحریک کردند

به گزارش سراج24؛ علی حدادی سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  تسنیم، با اشاره به آخرین خبرها از بررسی علت فوت مهسا امینی، گفت: درباره پرونده خانم امینی تاکنون نتایج بررسی‌ها حاکی از این است که هیچ‌گونه آثاری از ضرب‌وشتم به‌روی بدن این خانم وجود نداشته است و ما همچنان منتظریم تا پزشکی قانونی به‌عنوان مرجع ذی‌صلاح نظر نهایی را درباره علت فوت خانم امینی اعلام کند.

وی افزود: البته کمیسیون شوراها در روزهای اخیر به‌نمایندگی از مجلس شورای اسلامی، پیگیر زوایای مختلف این اتفاق بوده است و بر همین اساس از شاهدینی که در روز حادثه در داخل ون نیروی انتظامی حضور داشتند، دعوت کرد و توضیحات آنها را شنید. در هر حال با توجه به این که روشن شدن پرونده خانم امینی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است، ما در مجلس تا انتها این مسئله را دنبال خواهیم کرد.

حدادی با بیان اینکه "مجلس کنار تأکید بر روشن شدن ابعاد مختلف پرونده خانم امینی، حفظ امنیت در سطح کشور را خط قرمز خود می‌داند"، گفت: داشتن امنیت پایدار در سطح کشور مطالبه بحق تمامی آحاد جامعه است و دستگاه‌‌های امنیتی و نیروی انتظامی باید با قاطعیت با عوامل مخل امنیت عمومی برخورد کنند.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس عنوان کرد: در روزهای اخیر عده‌ای آشوبگر تلاش کردند با سوءاستفاده از ماجرای فوت خانم امینی و در هماهنگی با سرویس‌های اطلاعاتی و جاسوسی کشورهای متخاصم، امنیت ایران را تحت‌الشعاع قرار دهند. 

وی تأکید کرد:‌ انتظار ما از قوه قضاییه این است که در برخورد با عناصر میدانی و همچنین تمامی تحریک‌کنندگان به آشوب از جمله برخی چهره‌های سیاسی، سلبریتی‌ها و ورزشکاران برخورد جدی داشته باشد، مطالبه‌ای که مردم ایران نیز روز گذشته در راهپیمایی پرشوری که در سراسر کشور برگزار کردند، از دستگاه قضایی مطرح کردند.

 

اخبار مرتبط

ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره ای منجر به رونق تولید و ایجاد اشتغال می شود

بیانیه مادر شهید محمدحسین حدادیان

رهبر معظم انقلاب در منزل شهید حدادیان حضور یافتند

0 نظر

ارسال نظر

capcha