طرح «شور عاطفه‌ها» در اردبیل برگزار می‌شود

طرح «شور عاطفه‌ها» در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش سراج24؛ حسین دشتی مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در گفت‌وگویی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۴ هزار دانش‌آموز و دانشجو تحت پوشش کمیته امداد هستند که این نهاد انقلابی کمک هزینه تحصیلی آنها را تأمین می‌کند.

وی تصریح کرد: برای تأمین نیازمندی دانش‌آموزان و دانشجویان در آستانه سال تحصیلی «شور عاطفه‌ها» روزهای ۲۴ و ۲۵ شهریورماه در میادین، خیابان‌های استان اردبیل و همچنین مصلاها برگزار می‌شود تا مردم خیر و نیکوکار استان کمک‌های نقدی و جنسی خود را به پایگاه‌های کمیته امداد تحویل دهند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: امیدواریم با کمک خیرین و جمع‌آوری مبالغی که از طریق پرداخت اینترنتی و آنلاین انجام می‌شود، تا اول مهرماه این کمک‌ها به دست دانش‌آموزان بی‌بضاعت و نیازمند رسیده تا با دغدغه‌ای کمتر سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

دشتی افزود: در برگزاری این رویداد آموزش و پرورش و سایر نهادها کمک کار کمیته امداد هستند تا ما بتوانیم با جمع‌آوری کمک‌های مردمی و نهادهای خیریه یاریگر و پشتیبانی‌کننده نسل آینده در تحصیل شایسته باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: کمیته امداد در ۲ مقطع مهرماه و اسفندماه با برگزاری جشن «عاطفه‌ها و نیکوکاری» سعی می‌کند تا کمک کار نیازمندان بوده و بخشی از نیاز این خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد را از طریق همراهی خیرین و پرداختی‌های آنها انجام دهد.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل اضافه کرد: سعی ما بر این است تا اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان بی‌بضاعت را در آستانه سال تحصیلی مهیا کنیم تا خانواده‌ها در تهیه پوشاک، کیف و کفش و اقلام لوازم‌التحریر با مشکلی روبه‌رو نشوند.

اخبار مرتبط

دستگاه‌های اجرایی در قبال تعهدات خود به افراد محروم پایبند باشند

اسلام پایه گذار آزادی اجتماعی زنان است

آینده سازان کشور وصایای شهدا را الگوی خود قرار دهند

0 نظر

ارسال نظر

capcha