قرارداد «کی‌روش» محدود است/ به زودی با فدراسیون فوتبال جلسه داریم

قرارداد «کی‌روش» محدود است/ به زودی با فدراسیون فوتبال جلسه داریم

به گزارش سراج24؛ حمید سجادی در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره انتخاب «کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: اطلاعات و اخباری که درباره سرمربی تیم ملی فوتبال مطرح است، همین اطلاعات موجود در فضای رسانه‌ای است.

وی تاکید کرد: سرمربی تیم ملی فوتبال تازه وارد ایران شده است، اجازه دهید کارش را شروع کند و در ادامه، اخبار کامل‌تری در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرد.

وزیر ورزش و جوانان درباره مفاد قرارداد سرمربی تیم ملی فوتبال، گفت: درباره قرارداد هم همین اطلاعات منتشر شده را داریم و اطلاعات تکمیلی بیشتری نداریم. این قرارداد برای ماه‌های محدودی است و مبلغ آن هم که اعلام شده است. البته ما به زودی جلسه‌ای با مسئولان فدراسیون فوتبال داریم.

سجادی در واکنش به نتایج ضعیف تیم ملی کشتی فرنگی ایران، تصریح کرد: بنده کارشناس کشتی نیستم که ارزیابی کنم. منتظریم کارشناسان کشتی و فدراسیون کشتی تحلیل خود در این باره را ارائه کنند. البته سه نفر از کشتی‌گیران ما مدال کسب کردند که به آنان خسته نباشید می‌گوئیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه خانواده ورزش و اهالی کشتی دوست داشتند که مدال طلا هم بین مدال‌ها باشد، گفت: طی دو سال آینده باید بتوانیم سهمیه‌های المپیک را بگیریم و تمام امیدمان به المپیک پاریس است تا به اهداف ارزشمند فدراسیون کشتی برسیم. در وزارت ورزش هم معاونت ورزش قهرمانی و کارشناسان در حال تحلیل نتایج هستند، اما درست نیست که بنده به عنوان وزیر نظر فنی درباره کشتی دهم.

اخبار مرتبط

تشکیل پرونده انضباطی به دلیل توهین به مهدی طارمی

فدراسیون فوتبال در اندیشه برگزاری دربی در قطر

تکلیف میزبانی نمایندگان ایران و عربستان ۱۴شهریور روشن می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha