قلم خبرنگار متعهد، چون شمشیری است که حقایق را نشان می‌دهد

قلم خبرنگار متعهد، چون شمشیری است که حقایق را نشان می‌دهد

به گزارش سراج24؛ متن پیام سردار حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شرح ذیل است:

«هفدهم مرداد ماه مصادف با سالروز شهادت محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور روز خبرنگار نام گرفت تا هر ساله در این ایام ارج نهیم بر زحمات تلاشگران عرصه خبر و خبررسانی که حق محوری، حق طلبی و حق گویی را سرلوحه کار خود قرار داده و با ایمان کامل به خیر و مصلحت جامعه و با حسن نیت، مأموریت خود را در عرصه اطلاع رسانی در کمال صداقت و شفافیت به انجام می‌رسانند.

امروز در کارزار دنیای کنونی که مخاطب از هر سویی بمباران خبری می‌شود قلم خبرنگار متعهد، چون شمشیری است که عمق واقعه را شکافته و حقایق را به منصه ظهور می‌رساند.

روز خبرنگار را امسال در حالی گرامی می‌داریم که مصادف با عاشورای حسینی (ع) و سالروز قیام کربلاست. بی شک هر یک از مردم شریف ایران اسلامی خود خبرنگاری هستند که با حضور در مراسم عزاداری آل الله وقایع کربلا را بازگو می‌کنند تا حق پایدار بماند و ان شاءالله تا ظهور منتقم آل محمد (ص) حضرت مهدی موعود (عج) این ارادت و خلوص و دفاع از حقیقت ادامه یابد.

اینجانب ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم، تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) "روز خبرنگار" را گرامی داشته و با تقدیر از مجاهدت و شجاعت دست اندرکاران حوزه خبر و خبررسانی، آرزوی توفیق روزافزون برای تلاشگران عرصه آگاه سازی و هدایتگر افکار عمومی به سوی حقیقت و اعتلای جامعه اسلامی را از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم.

اخبار مرتبط

کشف تخلف یکی از مدیران حقوقی شهری توسط شهرداری

جانشین فراجا: قاطعانه با هنجارشکنان برخورد خواهد شد

تمدید مهلت ثبت‌نام طرح ترافیک و کارت بلیت خبرنگاران

0 نظر

ارسال نظر

capcha