نقد سلطان چاپ پول به دولت سیزدهم/ پاسخ رستم قاسمی: آقای همتی خبرهای خود را از BBC نگیرید

نقد سلطان چاپ پول به دولت سیزدهم/ پاسخ رستم قاسمی: آقای همتی خبرهای خود را از BBC نگیرید

به گزارش سراج24؛ نقد عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی دولت حسن روحانی و نامزد شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری به دولت سیزدهم در توئیتر با پاسخ های رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی مواجه شد.

رستم قاسمی در پاسخ به انتقادهای عبدالناصر همتی رئیس سابق بانک مرکزی در توئیتر نوشت:

عالیجناب! وقتی منبع اخبارتان BBC باشد، معلوم است که از اخبار صحیح مطلع نمی‌شوید. قریب یک میلیون و 500 هزار واحد نهضت ملی مسکن به‌انضمام واحدهایی که در هشت سالِ دولت شما قرار بود ساخته شود و نشد، همگی به دست ایرانیان در حال ساخت است و بنده هم سرباز مردمم. نفت ومسکن هم ندارد آقای ژنرال همتی!

به گزارش تسنیم،  عبدالناصر همتی در توئیتی انتقادی به عملکرد دولت سیزدهم نوشته بود:

صادرات عربستان، ترکیه و عراق اخیراً به ترتیب به ماهانه بیش از 35، 20 و 11 میلیارد دلار رسیده است. فاصله اقتصاد ایران در حال عمیق تر شدن با همسایه ها است. دولت هم درگیر کالا برگ، سامانه های ثبت نام، قرعه‌کشی خودرو، سرعت اینترنت و تبدیل فرش های دفتر دولت به زیلو است!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالناصر همتی رئیس کل بانک مرکزی دولت حسن روحانی که به دلیل رکوردشکنی های خود و دولت مورد حمایتش در چاپ پول، رشد نقدینگی، افزیش تورم، کاهش قدرت خرید مردم و گسترش فقر عنوان ابرسلطان چاپ پول را یدک می کشد، در مواقع مختلف عملکرد اقتصادی دولت سیزدهم را در شبکه های اجتماعی به نقد می کشد.

رستم قاسمی , رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ,

اخبار مرتبط

آخرین وضعیت از اقدامات وزارت راه و شهرسازی درباره بازار مسکن

ایران و قطر ۶ سند همکاری امضا کردند

تحقق بخشی از تعهدات دولت در حوزه مسکن تا شهریور امسال

0 نظر

ارسال نظر

capcha