روایت پلیس از ویدئوی منتشر شده یک زن روی سقف خودروی کلانتری

روایت پلیس از ویدئوی منتشر شده یک زن روی سقف خودروی کلانتری

به گزارش سراج24؛  سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در واکنش به ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی گفت: در تاریخ نهم مرداد ماه امسال، زنی به هویت معلوم به همراه همسرش برای پیگیری پرونده خود به شورای حل اختلاف منطقه ۱۰ مراجعه و دقایقی بعد با قاضی شعبه و مامور مراقب انتظامی شورا درگیر و اقدام به تهدید و جوسازی کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد:‌ در ادامه این اتفاق از شورای حل اختلاف با مرکز ۱۱۰ تماس گرفته و ماموران به محل اعزام شدند. در این حین قاضی شعبه اظهار کرد که از این زن و مرد شاکی بوده و متهمان به کلانتری انتقال داده شوند.

سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه متهم خانم از دستور مامورین تمرد و بالای سقف ماشین کلانتری رفته و اقدام به داد و فریاد و جوسازی کرد، گفت: این زن مدعی بود باید شوهر او را آزاد کنند. این در حالیست که تمرد از دستور پلیس در حقیقت مصداق قانون شکنی و تعدی به قانون است.

وی با بیان اینکه زن و شوهر متخلف به کلانتری انتقال داده شدند، افزود: متهمان بعد از ۲۴ ساعت بازداشت تحویل مرجع قضایی شدند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تاکید کرد: معیار و مبنای پلیس اجرای قانون است و بطور حتم تخطی از قوانین و مقررات پیگرد قانونی دارد و پلیس خود را ملزم به اجرای دقیق قوانین و مقابله با کسانی که قانون را رعایت نمی کنند می داند.

اخبار مرتبط

اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها از امروز تا یکشنبه

قیمت آپارتمان در پردیس ۲۵ درصد کاهش یافت

تاکید وزیر کار بر ایجاد اشتغال و درآمد مکفی برای مرزنشینان

0 نظر

ارسال نظر

capcha