وزیر آموزش و پرورش: اشکالات مصوبه‌ رتبه بندی معلمان رفع شده است

وزیر آموزش و پرورش: اشکالات مصوبه‌ رتبه بندی معلمان رفع شده است

به گزارش سراج24؛ یوسف نوری روز دوشنبه در نشست شورای معاونین آموزش و پرورش استان ایلام اظهار کرد: برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش در قالب سند تحول بنیادین باید به سمت مردمی سازی پیش رفته و زمینه حضور مردم و مشارکت آنان را فراهم کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه مصوبه رتبه بندی معلمان رفع اشکال شده است، افزود: تلاش ما این است این لایحه به نحو مطلوب اجرایی گردد و دغدغه همکاران مرتفع شود.

نوری تاکید کرد: رفع کمبودهای آموزش و پرورش مستلزم وجود مدیریت میدانی است، با حضور مستمر در بین جامعه هدف مشکلات احصا و تصمیم گیری لازم و مقتضی در محل انجام گیرد.

نوری، خواستار بهره گیری از ظرفیت خیرین مدرسه ساز و مسئولیت اجتماعی شرکت‌های بزرگ استفاده شد و افزود: باید به سمت مردمی سازی در آموزش و پرورش پیش برویم.

وی با اشاره به طرح‌های اجرا شده در استان، از مسئولان اداره کل آموزش و پرورش خواست نسبت به پیگیری و طراحی پروژه‌های عمرانی در آموزش و پرورش اهتمام لازم را داشته باشند و باب تعامل برای حل مشکلات دستگاه تعلیم و تربیت با تمام دستگاه‌های اجرایی را باز نگه دارند.

وزیر آموزش و پرورش و نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر به استان ایلام در ادامه صحبت‌های خود به ذکر ویژگی‌های برجسته علمی و اخلاقی مرحوم دکتر عادل آذر اشاره کرد و ایشان را یکی از دانشمندان موفق جهان اسلام برشمرد که مقالات و پژوهش‌های منتشر شده وی از پراستنادترین مقاله‌های علمی در سطح کشور و حتی جهان اسلام بوده است و زندگی‌اش را وقف کارهای علمی و پژوهشی کرده بود.

نوری گفت: دکتر آذر شخصیتی فراجناحی و خدوم به مردم بود که از جمله کارهای ماندگار وی ویرایش نهایی سند تحول دولت است.

اخبار مرتبط

سازمان بازرسی‌ بدون هیچگونه خط قرمزی با فساد مبارزه می‌کند

امروز تولید مساله اصلی کشور است

تبدیل مدارس کانکسی بم به کلاس های ایمن

0 نظر

ارسال نظر

capcha