استاندار تهران:

استفاده از ظرفیت‌های مردمی تسریع بخش حل مسائل کلان کشور است

استفاده از ظرفیت‌های مردمی تسریع بخش حل مسائل کلان کشور است

به گزارش سراج24؛ محسن منصوری استاندار تهران در سومین روز رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران ۱۴۰۱، واقع در مصلی بزرگ امام خمینی(ره)، گفت: امروزه ظرفیت‌های مردمی در حل مسائل اجتماعی پیشران هستند که بخشی از این ظرفیت‌ها در قالب نمایشگاه به تصویر کشیده شده است.

وی بیان داشت: امروز ۸۰۰ مجموعه دور هم جمع شدند تا در زمینه‌ها و حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری، مباحث آموزشی و قرآنی، ظرفیت‌های مردمی را برای حل مسائل کشوری به نمایش بگذارند.

استاندار تهران با اشاره به علت نامگذاری این رویداد به نام هم‌افزایی مدیریت ایران، ادامه داد: به دلیل ایجاد هم‌افزایی بین مجموعه‌های مدیریتی و مجموعه‌های مردمی این رویداد هم‌افزا نام گرفت، در واقع اگر از توان بخشی از این مجموعه‌های مردمی برای حل مسائل کلان استفاده کنیم حتما سرعت حل آنها بسیار بیشتر می‌شود.

وی تصریح کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی مجموعه‌ها و تشکل‌هایی وجود دارد که در حوزه‌های مختلف تشخیص و برنامه ریزی برای حل مسئله و تحقق کامل حل مسئله، بسیار کامل و توانمند هستند، مجموعه‌هایی که بسیار کارساز بوده و متکی به دولت نیستند.

استاندار تهران با تاکید بر استفاده از ظرفیت مردم در دولت سیزدهم، خاطرنشان کرد: ماموریت و رسالت ما به عنوان دولت مردم که شعار دولت سیزدهم است، این بوده که بتوان از این ظرفیت‌های مردمی برای حل مسائل کشور استفاده کنیم.

منصوری در پایان با اشاره به اینکه در زمینه آموزش کار خوبی صورت گرفته و تشکل‌ها در این زمینه فعالیت دارند، گفت: در واقع تشکل‌ها در چند لایه آموزشی در حال فعالیت هستند که بخشی آموزش به عموم مردم است و بخش دیگر آموزش‌ها مختص بدنه اجرایی و مدیریتی مدیران است.

اخبار مرتبط

علیرضا فخاری استاندار تهران شد

«محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس‌جمهور شد

مردم به شایعه پراکنی‌های رسانه‌های بیگانه توجه نکنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha