تمدید هشتمین جشنواره فیلم دانش آموزی کشور تا ۳۱ مردادماه

تمدید هشتمین جشنواره فیلم دانش آموزی کشور تا ۳۱ مردادماه

به گزارش سراج24؛ به نقل از دبیرخانه هشتمین جشنواره فیلم دانش آموزی مدرسه، محمد درویشی دبیراجرایی جشنواره فیلم کوتاه مدرسه اظهار داشت: دانش آموزان علاقمند جهت شرکت در هشتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه از سراسر کشور و در تمامی مقاطع تحصیلی می ­توانند آثار خود را در آدرس اینترنتی جشنواره (www.madresefestival.ir) ارسال و بارگذاری نمایند.
درویشی با اعلام دریافت بیش از ۲۶۰۰ اثر در از ۳۱ استان کشور تا این لحظه، افزود: هدف از برگزاری این جشنواره کشف استعدادهای هنری دانش آموزان سراسر کشور، ایجاد زمینه برای بروز استعدادها، تربیت نیروهای خلاق و شبکه سازی مستعدان هنر است، که از سال ۱۳۹۱ به صورت سالیانه برگزار می ­شود و این آمار نشان از استقبال خوب دانش آموزان علاقه مند به فیلم سازی در سراسر کشور دارد.
جشنواره فیلم مدرسه در سه بخش­ هنری، علمی آموزشی و جانبی به دریافت آثار می پردازد. بخش هنری شامل داستانی، انیمیشن، مستند، نماهنگ و تیزر تبلیغاتی (برند ایرانی) می ­باشد و بخش علمی و آموزشی، فیلم ­های آزمایش علمی و فیلم ­های آموزشی را شامل می ­شود. در بخش­ جانبی نیز محورهای فیلمنامه نویسی، اقلام تبلیغاتی فیلم (پوستر، عکس و تیزر)، طراحی کاراکتر انیمیشن، موسیقی فیلم و نماهنگ قرار دارد که علاقمندان می ­توانند از طریق سایت جشنواره به شکل دقیق تر از قوانین و شیوه نامه جشنواره مطلع شوند.
شرکت در این جشنواره به صورت فردی یا گروهی امکان پذیر است و محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.

اخبار مرتبط

مراسم عزاداری شام غریبان

معاون رئیس جمهور: خبرنگاران باید پیام حق و شهدای راه حق را به جهانیان برسانند

سیدالشهدا(ع) روز عاشورا چه گفتند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha