زادگاه امام راحل میزبان رئیس جمهور است

زادگاه امام راحل میزبان رئیس جمهور است

به گزارش سراج24؛ «حمید کمانکش» روز پنجشنبه در شورای اداری خمین ، افزود: رئیس جمهور در سفر به استان مرکزی با حضور در مصلای امام خمینی(ره) شهرستان خمین با اقشار مختلف مردم دیدار خواهند کرد.

وی بیان کرد: کمیته‌های استقبال و تشریفات، برنامه‌ریزی و فضاسازی محیطی، پشتیبانی و حمل و نقل، تبلیغات و روابط عمومی، مدعوین، استقبال مردمی، پذیرایی و ارتباطات مردمی در شهرستان تشکیل شده است.

فرماندار خمین با تاکید بر پرهیز از اقدامات تشریفاتی گفت: شمار اندکی بنر در سطح شهر نصب می شود و به تبلیغ در مسیر حضور وزرا و نصب بنرهای خوش آمدگویی از سوی ادارات شهرستان نیاز نیست.

کمانکش توضیح داد: ۲۵۰ نفر به منظور پاسخگویی به سوالات مردم در سطح استان مستقر هستند و سامانه ۱۱۱ نیز آماده پاسخگویی به شهروندان است.

وی با اشاره به حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور و برخی معاونان وزرا در خمین، افزود: شورای اداری با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور روز جمعه در شهرستان برگزار می شود.

فرماندار خمین تصریح کرد: دیدار مردمی رئیس جمهور ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در مصلای امام خمینی شهرستان برگزار می شود و حضور پرشور اقشار مختلف مردم در این دیدار مورد تاکید است.

اخبار مرتبط

اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد

بسته های حمایتی ویژه متناسب با حوزه های هنری به فعالان تعلق می گیرد

دولت ارز را رها نکرده است/واگذاری دارائی های راکد

0 نظر

ارسال نظر

capcha