فرماندار فردیس: کمبود سرانه درمانی یکی از مشکلات اصلی فردیس است

فرماندار فردیس: کمبود سرانه درمانی یکی از مشکلات اصلی فردیس است

به گزارش سراج24؛ خداداد کاشفی بعد از ظهر شنبه در دیدار با کارکنان اداره بهزیستی فردیس اظهار کرد: خدمت رسانی کارکنان این اداره به اقشار نیازمند، بی سرپرست و معلول شهرستان جای تقدیر و تشکر دارد.

وی بیان کرد: توانمند کردن مددجویان بهزیستی باید یک از اولویت‌های این سازمان باید و در این راستا پرداخت تسهیلات خود اشتغالی و مشاغل خانگی به مددجویان از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرماندار فردیس با بیان این شهرستان شرایط خاصی دارد و توسعه‌نیافتگی را در حوزه‌های مختلف می‌توان به عینه دید تصریح کرد: بخشی از این مشکل در حوزه کاری بهزیستی ا ست و باید پیگیری شود.

وی با بیان اینکه از دیگر مشکلات اصلی شهرستان می‌توان به موضوع کمبود سرانه درمانی اشاره کرد، خاطرنشان کرد: قشرهای آسیب پذیر در بافت جمعیتی فردیس وجود دارد که اغلب جامعه هدف ارائه خدمات بهزیستی قلمداد می‌شوند و نیاز به توجه ویژه دارند.

کاشفی با تاکید بر اینکه مشکلات اجتماعی فردیس قابل توجه است، گفت: با همدلی و اتحاد می‌توانیم مشکلات شهرستان فردیس را برطرف کنیم، اداره بهزیستی شهرستان از نظر امکانات و نیروی انسانی نیز دچار مشکلات بسیاری است که باید مشکلات را احصا و برطرف کنیم.

وی متذکر شد: بهزیستی با حرکت در مسیر توانمندسازی و توان‌افزایی مددجویان زیر پوشش خود، گام مؤثری در راستای استقلال اقتصادی این افراد برمی‌دارد.

اخبار مرتبط

پیام رئیس جمهور به آیین تشییع سردار شهید اسکندری در شیراز

توانمندی علمی جوانان کشور دنیا را بهت‌زده کرده است

عوامل نبش قبر "مجید عبدالباقی" دستگیر شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha