سخنگوی فدراسیون فوتبال:

تکلیف سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شود

تکلیف سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شود

به گزارش سراج24؛ احسان اصولی روز شنبه در جمع خبرنگاران در مشهد افزود: سه شنبه هفته قبل جلسه مفصلی با اعضای هیات رئیسه فدراسیون و دراگان اسکوچیچ داشتیم و نکات مختلفی در این جلسه حدود ۶ ساعته رد و بدل شد. پس از این جلسه نیز گفتم نیاز بود داده ها و اطلاعاتی برای هیات رئیسه جمع آوری شود.

وی افزود: همانگونه که قول داده بودیم باید در جلسه دیگری وضعیت را بررسی کنیم لذا ساعت ۱۰ صبح فردا جلسه دیگری در هیات رئیسه و مرکز ملی فوتبال داریم و در خدمت اعضای کمیته فنی خواهیم بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: براساس داده‌های جمع آوری شده کمیته فنی و هیات رئیسه باید ماجدی و دفترش نیز کارها و اطلاعاتی را آماده کنند، برخی اعضای هیات رئیسه نیز این کار را انجام می‌دهند، امیدوارم بعد از جلسه فردا تصمیم نهایی را بگیریم و سپس نتیجه جلسه را خدمت مردم و هواداران اعلام کنم.

اصولی ادامه داد: دوستان کمیته فنی بررسی‌های خود در خصوص سرمربی داشته اند البته از رسانه‌ها می‌خواهم در چهار ماه باقی مانده تا جام‌جهانی کمک کنند فضایی همدلانه، رفاقتی و وحدت بین کادرفنی، اعضای هیات رئیسه، فدراسیون و دستگاه‌های مختلف به وجود بیاید.

وی اضافه کرد: همه ما هدف مشترک و مقدسی داریم و برای اعتلای پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کنیم. این موضوع نقطه اشتراک همه است. در ایران و فوتبال ما هیچ فرد و شخصی را پیدا نمی‌کنید که مخالف چنین چیزی باشد، برای همین باید فضا را به سمت همدلی ببریم و از گمانه زنی درمورد برخی اخبار که ممکن است شائبه برانگیز باشد پرهیز کنیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: ما هم با وسواس و دقت موضوع سرمربی را بررسی می‌کنیم و تصمیمی که می‌گیریم میلیون‌ها ایرانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. فوتبال و جام‌جهانی برای مردم ما و هواداران تیم ملی مهم است‌ و حساسیت را درک می‌کنیم.

اصولی افزود: باید به سمت فضای همدلانه رفته و از پرداختن به موضوعاتی که می‌تواند محل مناقشه باشد، عبور کنیم. پس از جام‌جهانی به اندازه کافی برای نقد و بحث کردن فرصت داریم. در آن زمان می‌توانیم فضا را خیلی جدی دنبال کرده و عملکرد فدراسیون، هیات رئیسه و کادرفنی قابل بررسی است.

وی درباره اینکه در صورت تغییر اسکوچیچ بحث انتخاب مربی ایرانی به کجا می‌رسد گفت: الان نمی‌توانم این‌ها را بگویم. به عنوان سخنگوی فدراسیون باید آنچه واقع شده را بگویم. فردا ساعت ۱۰ صبح جلسه‌ای خواهیم داشت که همه این دغدغه‌ها قرار است در آن جلسه بررسی شود تا در نهایت به یک تصمیم برسیم. امیدوارم فردا به تصمیم برسیم، اما شاید بحث‌ها به شکلی شود که به نتیجه نرسیم، اما عزم ما این است که فردا تصمیم بگیریم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون درمورد وسواس فدراسیون درباره وضعیت تیم ملی برای این است که تکلیف رئیس بعدی فدراسیون مشخص شود، گفت: به هیچ وجه چنین چیزی نیست. طبق اساسنامه سرپرست قانونی کارش را انجام می‌دهد و او تمام وظایف رئیس فدراسیون را دارد. طبق همین اساسنامه تصمیم گیرنده نهایی برای سرمربی هیات رئیسه است. هشت شهریور اکثریت هیات رئیسه تغییر نخواهد کرد. لذا تصمیمی که الان می‌گیریم در آن تاریخ هم تصمیم اکثریت است. به این نکته توجه کنید.

اصولی در خصوص انتشار خبری مبنی بر اینکه "دریافت بودجه توسط فدراسیون مشروط به انتخاب مربی ایرانی شده است" عنوان کرد: من هم دیدم یک پایگاه خبری مطلبی را به نقل از من زده بود که پرداخت بودجه به فدراسیون به انتخاب سرمربی ایرانی منوط شده که آن را تکذیب می‌کنم. اصلا چنین چیزی را نگفته‌ام. فیلم تمام صحبت‌های من موجود است و عمدتاً اظهارات خود را در گفت‌وگو با رسانه‌های رسمی بیان کردم.

وی گفت: شفاف، واضح و صریح حرف‌مان را زدیم. چنین حرفی از طرف ما گفته نشده و در فدراسیون برمبنای چنین حرف غلطی تصمیم گرفته نشده است. این موضوع را تکذیب می‌کنم.

اخبار مرتبط

اطلاع رسانی درست ستاد مدیریت بحران خسارات سیل دماوند را کاهش داد

بسته های حمایتی ویژه متناسب با حوزه های هنری به فعالان تعلق می گیرد

دولت ارز را رها نکرده است/واگذاری دارائی های راکد

0 نظر

ارسال نظر

capcha