مهلت مجدد برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

مهلت مجدد برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش سراج24؛براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، برای مجازین به انتخاب رشته در آزمون‌ کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 که در زمان مقرر موفق به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود نشده اند، تسهیلاتی فراهم شده است که صرفاً داوطلبان مذکور بتوانند از تاریخ دوم تا چهارم مردادماه با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس: www.sanjesh.org و لینک مربوط به سامانه جامع آزمون مذکور، با رعایت شرایط ذیل نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته های تحصیلی خود اقدام کنند.

این امکان فقط برای افرادی که براساس محتوای کارنامه اعلام نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند و موفق به انجام انتخاب رشته نشدند فراهم شده و بعد از تاریخ 1401/5/4 تمدید نمی شود و هیچگونه درخواستی در این خصوص پذیرفته نخواهد شد.

انجام انتخاب رشته (در دوره های روزانه و نوبت دوم) در این مرحله در رشته­ های امتحانی که دارای آزمون عملی و تشریحی هستند منجر به معرفی داوطلب برای آزمون عملی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، با نمره آزمون عملی صفر (0) گزینش خواهد شد.

 انجام انتخاب رشته در این مرحله در رشته‌­های شرایط خاص و مصاحبه، منجر به معرفی داوطلب برای انجام مراحل مصاحبه یا بررسی صلاحیت وی نخواهد شد. داوطلب در صورت انتخاب این رشته ها، از گزینش نهایی در آنها حذف خواهد شد.

داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی: Request.sanjesh.org یا با شماره‌ تلفن‌های‌: 42163 (کد 021) در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری کنند.

اخبار مرتبط

مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری تمدید شد

برای انتخاب رشته چقدر باید هزینه کنید؟

چه کسانی می توانند رشته های بدون آزمون دانشگاه ها را انتخاب کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha