تمهیدات ترافیکی روز «عیدغدیر»؛ از انسداد خط ویژه خیابان ولیعصر(عج) تا جابجایی مسیر اتوبوس‌ها

تمهیدات ترافیکی روز «عیدغدیر»؛ از انسداد خط ویژه خیابان ولیعصر(عج) تا جابجایی مسیر اتوبوس‌ها

به گزارش سراج24؛سرهنگ محمد رازقی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در برنامه تلویزیونی« شهر امن» درخصوص تمهیدات پلیس راهور تهران بزرگ در روز عید غدیر اظهار داشت: در روز عید غدیر مراسم ویژه ای به طول 10 کیلومتر در خط ویژه خیابان ولیعصر ( عج ) برگزار می‌شود که این مراسم نقاط مهمی چون میدان ولیعصر ( عج ) ، میدان ونک و جلوی پارک ملت و طول خیابان ولیعصر ( عج ) را شامل می‌شود.

 معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: این مراسم در خط ویژه ولیعصر (عج ) برگزار شده و جریان ترافیک در محدوده برگزاری این مراسم کاملا عادی و برقرار است.

وی ادامه داد: در واقع در مسیر جنوب به شمال خیابان ولیعصر ( عج ) ، ترافیک برقرار و در جریان است و ورودی و خروجی های آن باز بوده و هیچ منعی برای کسبه و صنوف که در آنجا مشغول کار و فعالیت هستند نداشته و جریان ترافیک و رفت و آمد کاملا برقرار است.

سرهنگ رازقی به تمهیدات ویژه پلیس اشاره و بیان داشت: به دلیل اینکه قرار است غرفه و موکب‌هایی در خط ویژه برپا شود خط ویژه در این مسیر مسدود و اتوبوس های خط 7 که در این مسیر از شمال به جنوب تردد می کنند به مسیر بزرگراه چمران هدایت شده و در مسیر جنوب به شمال جهت جابجایی شهروندان تاکسی های ون پیش بینی شده است.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: راههای شرقی و غربی باز است و ورودی ها به خیابان ولیعصر ( عج ) منع تردد ندارند ولی در جاهایی که ازدیاد جمعیت باشد بصورت مقطعی مسیرها را مسدود و از محور همجوار و محور جانبی خودروها را هدایت خواهیم کرد.

وی افزود: کسانی که می خواهند در این جشن شرکت کنند با توجه به اینکه محدوده منطقه 6 و 3 ، بیشتر تجاری هست و خیابانهای اطراف آنها مانند خیابان طالقانی ، مطهری، بهشتی ، فاطمی ، حقانی و میرداماد محل های مناسبی برای پارک مراجعین است خودروهای خود را پارک کنند چرا که در این مسیرها تاکسی های ون جهت انتقال شهروندان به خیابان ولیعصر ( عج ) پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: محدودیت اضافی در این معبر نداریم وجریان ترافیک کاملا عادی بوده و ان شاء الله این جشن از نظر ترافیکی در نظم و انضباط خاصی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

نماهنگ «مولا علی» منتشر شد + ویدئو

350 موکب در مهمانی 10 کیلومتری غدیر پذیرای مردم می‌شوند

0 نظر

ارسال نظر

capcha