به همت سازمان فضای مجازی سراج؛

نماهنگ «مولا علی» منتشر شد + ویدئو

نماهنگ «مولا علی» منتشر شد + ویدئو

به گزارش سراج24؛ این روزها مصادف با دهه ولایت است؛ دهه ای که از عید قربان آغاز و به عید غدیر خم منتهی می شود، از این روی سازمان فضای مجازی سراج در صدد برآمده نماهنگی را به مناسبت یاد شده تهیه و تولید کند.

این نماهنگ که کار تولید آن در باغ کتاب تهران صورت گرفته، به مناسبت عید غدیر خم و با عنوان «مولا علی» برای مخاطبین گروه کودک و نوجوان تهیه شده است.

در تهیه این اثر هنری، گروه همخوان «عادیات» که متشکل از تعدادی کودک و نوجوان محب حضرت علی(ع) است به آهنگسازی مسعود بقایی، صدای مهدیار زمانی فر، بر روی شعری از ندا شهرستانی در چند نقطه از باغ کتاب تهران اقدام به اجرای سرود می‌پردازند که می‌توان آن‌ را از جمله اجراهای کمتر شنیده شده در حوزه کودک و نوجوان و به مناسبت یاد شده دانست.

از نکات قابل توجه در ساخت این نماهنگ، عدم استفاده از چهره های نامی است تا کودکان در محور اصلی اجرا و مورد توجه ویژه قرار گیرند.

همچنین در ساخت «مولا علی» کودکان و نوجوانان که این نماهنگ را می خوانند در بخش هایی از اجرای خود، پازل ۱۰۰ قطعه ای «من کنت مولا و فهذا علی مولاه» که ۲۵ متر مربع را شامل می شود، بالای دست می برند.

اثر تولیدی که به همت سازمان فضای مجازی سراج و با مشارکت موسسه فرهنگی رسایل در دسترس عموم قرار گرفته، به مدت سه دقیقه و ۳۴ ثانیه ساخته شده است و هم اکنون می توان در وب سایت ها و بسترهای فضای مجازی آن را مشاهده و دریافت کرد.

اخبار مرتبط

نماهنگ «سربازان ظهور» منتشر شد +ویدئو

مروری بر جشن میلیون نفری در تهران / موکب داران در «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» سنگ تمام گذاشتند

مهمونی 10 کیلومتری نور باران شد + فیلم

0 نظر

ارسال نظر

capcha