وزیر کشور در حاشیه شهر کرمانشاه:

مهلت ۲ ماهه وزیر کشور به مسوولان کرمانشاه برای رفع مشکلات زیرساختی محله "مرادآباد"

مهلت ۲ ماهه وزیر کشور به مسوولان کرمانشاه برای رفع مشکلات زیرساختی محله "مرادآباد"

به گزارش سراج24 کرمانشاه، «منوچهر فخری» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه و «نادر نوروزی» شهردار کرمانشاه در این بازدید وزیر کشور را همراهی می کردند، مردم مرادآباد از نزدیک مسایل و مشکلات خود را در زمینه‌های احداث فضای سبز، آسفالت معبر، ایجاد مراکز فرهنگی و جمع آوری زباله با نماینده دولت در میان گذاشتند.

وزیر کشور در این بازدید به مسوولان محلی مهلت ۲ ماهه داد تا مشکلات زیرساختی این منطقه را برطرف کنند.

وحیدی با ابراز نارضایتی از وضعیت موجود، خطاب به مسوولان شهری تاکید کرد در ۲ ماه آینده بار دیگر به این منطقه باز خواهد گشت و باید بازسازی اساسی در زیرساخت‌ها و بهسازی معابر مرادآباد صورت گرفته باشد.

وزیر کشور از محله محروم «مرادآباد» کرمانشاه بازدید کرد

ویز کشور در بدو ورود به کرمانشاه به گلزار شهدای این شهر رفت و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، از بلوار شهید سرابیان بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار سراج24، محله مرادآباد با بیش از ۱۸۰ خانوار در محدوده مرکزی شهر کرمانشاه واقع شده است. این محله از شمال با خیابان ولیعصر، از جنوب با بلوار فاضل تونی و از غرب با میدان شهدا، خیابان ارتش و خیابان حافظیه محدود شده است و با محله‌های ‌شاطرآباد، پایانه شهید کاویانی، فرودگاه، چقا گلان، حافظیه، آریا شهر، شهرک کیانشهر، شهرک رسالت، نیروگاه، شهرک بسیج مجاورت دارد.

کلانشهر کرمانشاه بیش از یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیونی استان را در خود جای داده و شهرداری در قالب هشت منطقه شهری به ساکنان آن خدمات ارایه می‌دهد.

براساس آمار یک سوم معادل ۳۰۰ هزار نفر از جمعیت کلانشهر کرمانشاه حاشیه‌نشین هستند.

آیت‌الله سیدابراهیم رییسی، رییس جمهور در بیست و هشتمین سفر استانی خود، صبح پنجشنبه ۲۳ تیرماه از طریق فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی وارد کرمانشاه شد.

در این سفر، چهار معاون رییس جمهور، یک مشاور و  هشت تن از وزرا، آیت الله رییسی را همراهی می کنند.

استان کرمانشاه با بیش از ۲۴ هزار کیلومتر مربع مساحت و ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۳۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا است.

مردم استان کرمانشاه که متشکل از برادران اهل تشیع، اهل تسنن و اهل حق هستند در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

اخبار مرتبط

لزوم آماده سازی مرزهای بیشتر برای موجِ زوار اربعین/ احتمال بازگشایی"مرزخسروی" از هفته آینده

آمادگی ۶ گذرگاه‌ مرزی برای تردد زائران اربعین

۲۳۲ دانش‌آموز کرمانشاهی رتبه زیر 1000 را کسب کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha