350 موکب در مهمانی 10 کیلومتری غدیر پذیرای مردم می‌شوند

350 موکب در مهمانی 10 کیلومتری غدیر پذیرای مردم می‌شوند

به گزارش سراج24؛ این روزها همزمان با شروع دهه امامت و ولایت تکاپوی تشکل‌های مردمی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن‌های روز غدیر، بیشتر شده و در اقصی نقاط کشور شاهد فعالیت‌های فرهنگی - مذهبی مختلف و متعدد برای بزرگداشت این عید سعید هستیم.

از این رو، اجتماع بزرگ و جشن مردمی «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» روز دوشنبه ۲۷ تیرماه مصادف با عید فرخنده غدیر، در تهران حد فاصله چهارراه ولی عصر (عج) تا پل پارک وی برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام ساسان زارع سخنگوی ستاد مردمی این جشن بزرگ، ۳۵۰ موکب دار از هیأت‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی،‌ خدماتی و گروه‌های سرود در طول مسیر حضور داشته و با خدمات متنوع و جذاب، پذیرای شرکت‌کنندگان در مراسم خواهند بود.

پذیرایی و اطعام در ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مولودی‌خوانی و سرود، برپایی غرفه‌های فرهنگی و آموزشی و خانواده و کودکانه، اجرای پویش‌های مختلف با موضوع غدیر، توزیع هدایا و بسته‌های محتوایی و پزشکی عناوین برنامه‌هایی است که در این رویداد تدارک دیده شده و انجام می‌پذیرد.

رویداد «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۷ تیرماه با حضور اقشار عموم جامعه، حد فاصله بین چهارراه ولی عصر(عج) تهران تا چهارراه پارک وی با حضور ۳۵۰ موکب برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان

تمهیدات ترافیکی روز «عیدغدیر»؛ از انسداد خط ویژه خیابان ولیعصر(عج) تا جابجایی مسیر اتوبوس‌ها

نماهنگ «مولا علی» منتشر شد + ویدئو

0 نظر

ارسال نظر

capcha