امیدواری سرمربی پرسپولیس به هافبک قدیمی

امیدواری سرمربی پرسپولیس به هافبک قدیمی

به گزارش سراج24؛ یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنان بابت عدم جذب هافبک دفاعی از دست مدیران باشگاه پرسپولیس ناراضی است. او قصد داشت تیمش را با آرایشی کاملاً متفاوت نسبت به فصل گذشته راهی میدان شود اما رضا درویش مقابل خواسته مالی ۱۰ میلیارد تومانی رضا اسدی ایستادگی کرد تا این بازیکن از تیم جدا شده و کمال کامیابی نیا تنها هافبک دفاعی تخصصی سرخپوشان شود.

مصدومیت سنگین کامیابی نیا در فصل گذشته سبب شد تا او نیمی از بازی‌ها را از روی نیمکت دنبال کند و در تمرینات پیش فصل تابستانی امسال هم با آسیب دیدگی جزئی کارش را آغاز کند.

همین امر نگرانی یحیی گل محمدی را به همراه داشت اما بهبود شرایط کامیابی نیا باعث شد تا سرمربی پرسپولیس امیدوار به استفاده از او در شروع بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر شود.

از این رو سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد ابتدای لیگ با استفاده از این بازیکن، استحکام خط میانی پرسپولیس را افزایش دهد اما همچنان پیگیر جذب بازیکن خارجی برای این پست شود.

گل محمدی برای دفاع چپ، هافبک مرکزی و مهاجم نوک دنبال بازیکن خارجی است و فعلاً هیچ یک از داخلی‌ها نظر او را برای پیوستن به پرسپولیس جلب نکرده‌اند.

اخبار مرتبط

آشنایی با 2 بازیکن خارجی مدنظر پرسپولیس

بازگشت هافبک پرسپولیس به میز تمدید قرارداد

سعید صادقی به پرسپولیس پیوست

0 نظر

ارسال نظر

capcha