بهادری‌جهرمی: به تمامی دهک‌های یک تا ۹ یارانه جدید واریز خواهد شد

بهادری‌جهرمی: به تمامی دهک‌های یک تا ۹ یارانه جدید واریز خواهد شد

به گزارش سراج24؛ علی بهادری‌جهرمی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با اصحاب رسانه درباره پرداخت یارانه‌ها گفت: واریز یارانه از ساعات شب گذشته آغاز شده است و به‌تدریج این واریز ادامه دارد و رسیدگی به اعتراض‌ها به اتمام رسیده است.

وی افزود: برای کسانی که مستحق دریافت یارانه بودند در همین مرحله مبلغ اعلامی واریز می‌شود؛ به دهک‌های یک تا 9 از ابتدای واریز یارانه جدید یعنی حتی یارانه ماه اخیر نیز تخصیص داده خواهد شد.

سخنگوی دولت در پاسخ به پرسشی درباره برخی شایعات در زمینه دخالت دولت برای انتخاب یا تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال، تصریح کرد: دولت دخالتی در انتخاب یا تغییر سرمربی تیم ملی فوتبال ندارد. پیروزی تیم‌ملی در‌ جام جهانی متعلق به همه مردم است. فدراسیون فوتبال به عنوان متولی، درخواست‌هایی برای  حمایت از تیم ملی فوتبال ر به خصوص در پشتیبانی برای اردوهای تدارکاتی و برخی مسائل مالی و اجرایی داشته است. صرفا در سطح حمایت از تصمیم‌های فنی و کارشناسی فدراسیون و تیم بوده است که دولت هم اعلام آمادگی کرد و جلساتی به این منظور بین فدراسیون و وزارت ورزش برگزار شد.

بهادری جهرمی ادامه داد: وزیر ورزش در اردوی تیم ملی حاضر شدند و در جلسه‌ای با حضور معاون اول گزارش این دیدارها  را هم ارائه کردند. دولت برای حمایت از تصمیمات فنی  فدراسیون اعلام آمادگی کرده و تاکید داشته است که در هیچ یک از تصمیمات فنی فدراسیون و تیم ملی دخالت نمی‌کند اما آماده حمایت از این تصمیمات است.  طبیعتاً تصمیم‌های فنی بر عهده فدراسیون فوتبال است.

سخنگوی دولت در خصوص دیدار برخی بازیکنان تیم ملی با معاون اول رئیس‌جمهوری اظهار داشت: خیر، هیچ دیداری با معاون اول صورت نگرفته است. اما ملاقات‌هایی با برخی مقامات دولت صورت گرفته و خود بنده با رییس فدراسیون و سرپرست فعلی دیدارهایی داشته‌ام. وزارت ورزش صرفا با فدراسیون و تیم موجود مذاکراتی داشته و نکات را شنیده و نتایج این دیدارها را در جلسه‌ای با حضور معاون اول که در آن صرفا رییس سازمان برنامه و‌ بودجه و وزیر ورزش و معاون قهرمانی وزیر و شخص بنده و نماینده وزارت خارجه و رییس دفتر رییس جمهوری حضور داشته‌اند، گزارش‌های لازم ارائه شده است.

بهادری جهرمی تاکید کرد: دولت در مسائل فنی و تخصصی فوتبال دخالت نکرده و نمی‌کند اما همیشه پشتیبان تصمیمات فنی فدراسیون است. دولت با جدیت مدافع عملکرد تیم ملی است.


*در حال تکمیل ...

اخبار مرتبط

تصمیم دولت درباره افزایش حقوق بازنشستگان

ویدئو/ بدون استفاده از ظرفیت های مردمی مشکلات کشور حل نخواهد شد

برگزاری رویداد هم افزایی مدیریت ایران موجب شناخت ظرفیت‌های مردمی می‌شود/تلاش وزارت ارتباطات برای افزایش کیفیت شبکه

0 نظر

ارسال نظر

capcha