سنگ پرانی در جاده قدیم تهران _ قم

سنگ پرانی در جاده قدیم تهران _ قم

به گزارش سراج24">سراج24؛فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری عامل سنگ پرانی در جاده قدیم تهران- قم خبر داد.

 سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سنگ پرانی در محور مواصلاتی تهران- قم که مانع تردد خودروهای سنگین و اتوبوس‌های مسافربری و اخلال در تردد حمل و نقل عمومی ‌شد با توجه به حساسیت موضوع تیم های عملیاتی کلانتری 176حسن آباد سریعاً به محل اعزام شدند.

وی افزود: عوامل انتظامی باحضور در صحنه و پایش تصویری، مشخصات ظاهری عاملان را بدست آوردند که در نهایت مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت دوترک اقدام به سنگ پرانی کرده که سریعاً مشخصات بدست آمده در اختیار عوامل گشت‌های محسوس و نامحسوس قرار گرفت که پس از اجرای طرح مهار در محورهای موصلاتی جاده قدیم تهران- قم عاملان سنگ پرانی مشاهده شدند.

این مقام انتظامی افزود: یکی از متهمان سریعاً دستگیر و متهم دیگر با سوءاستفاده از تاریکی هوا از محل متواری شد که متهم دستگیر شده جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شد که در کلانتری مورد شناسایی شاکی راننده تریلی قرار گرفت.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابی معترف شد، گفت: پس از تکمیل پرونده ، اخذ شکایت از شاکی، متهم به دادسرا اعزام شد و دستگیری دیگر متهم پرونده در دستور کار پلیس ری قرار دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه اخلال در نظم عمومی جرم بوده و پلیس با قاطعیت با مجرمان برخورد خواهد کرد، عنوان داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

اخبار مرتبط

بازداشت 5 عامل حواشی اخیر در دامشهر قم

جهاد تبیین قیام لله است

تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های کرونایی و تعطیلی مهدهای کودک در شهرهای قرمز

0 نظر

ارسال نظر

capcha