درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در خلیج‌فارس

درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در خلیج‌فارس

به گزارش سراج24">سراج24؛سرهنگ یداله شرفی فرمانده مرزبانی استان بوشهر اظهار کرد: مأموران پایگاه دریابانی کنگان و پاسگاه مرزی عسلویه با رصد اطلاعاتی و با اجرای هدفمند کمین منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی فرماندهی پایگاه دریابانی کنگان و مرزبانی استان توانستند محموله موادمخدر را از باند قاچاق و توزیع مواد مخدر کشف کنند.

وی گفت: سوداگران مرگ به محض رؤیت ماموران، اقدام به تیراندازی کرده که مرزبانان نیز بلافاصله با اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب مقابله به مثل کرده و به علت حجم زیاد آتش ماموران، قاچاقچیان تاب مقابله نداشته و عرصه را بر خود تنگ دیده و با برجا گذاشتن محموله موادمخدر با استفاده از تاریکی شب متواری شدند.

 فرمانده مرزبانی استان بوشهر تصریح کرد: مرزداران غیور در این عملیات موفق شدند ۲۵ بسته ۱۰ کیلوگرمی مواد مخدر، مقدار ۲۵۰ کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

شرفی با بیان اینکه تلاش مرزداران و دریابانان استان برای دستگیری قاچاقچیان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند که مرزنشینان و مرزداران مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

اخبار مرتبط

جزئیات درگیری شب گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) با اشرار مسلح در کرمان/۳ شرور مسلح به‌هلاکت رسیدند

درگیری مسلحانه در دریا/ ۲ قاچاقچی دستگیر شدند

محیط بانان گلستان پرندگان را نجات دادند

0 نظر

ارسال نظر

capcha