لیگ ملت‌های والیبال| اعتراف گرگ لهستانی پس از شکست/ کورک: ایرانی‌ها بهتر بازی کردند

لیگ ملت‌های والیبال| اعتراف گرگ لهستانی پس از شکست/ کورک: ایرانی‌ها بهتر بازی کردند

به گزارش سراج24">سراج24؛بارتوش کورک که تلاش‌هایش برای برد مقابل ایران کافی نبود، درباره دیدار ایران و لهستان اظهار داشت: اول از همه به تیم ایران برای این پیروزی تبریک می‌گوبم. ایرانی‌ها از ما بهتر بازی کردند.

وی با اشاره به عملکرد تیم ایران در ست پنجم این مسابقه، تصریح کرد: این واقعاً ساده است. شکی در این نیست که در ست پنجم ایران تیم بهتر میدان بود.

کورک که عنوان امتیازآورترین بازیکن این مسابقه را نیز به دست آورد، درباره عملکرد تیم لهستان گفت: من فکر می‌کنم لحظات خوبی داشتیم، اما این لحظات برای پیروزی مقابل تیم‌هایی در این سطح کافی نیست. باید از این شکست درس بگیریم و امیدوارم به بهترین شکل ممکن این کار رو انجام بدیم.

وی افزود: فقط سعی دارم لغت خوبی پیدا کنم. واضح است که پیش بینی بازی سختی را برابر ایران داشتیم. شما هیچ وقت باخت را انتخاب نمی‌کنید. شما هیچ‌وقت برای باخت آماده نمی‌شوید. آماده می‌شوید که بهترین خودتان باشید، اما امروز بازیکنان لهستان بهترین خود نبودند.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها موفق به شکست سه بر دو لهستان در زمین این تیم شد. بارتوش کورک با کسب 23 امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن این مسابقه را به دست آورد و در تیم ایران نیز امیرحسین اسفندیار با 21 امتیاز بهترین بازیکن بود.

اخبار مرتبط

شکست نزدیک تیم ملی ایران برابر برزیل

برتری ایران مقابل چین در گام نخست لیگ ملت‌های والیبال

امام خامنه ای از تیم ملی والیبال کشورمان تقدیر کردند

0 نظر

ارسال نظر

capcha