دریادار تنگسیری: بیمارستان صحرایی ‌سپاه در سایه‌خوش برپا شد

دریادار تنگسیری: بیمارستان صحرایی ‌سپاه در سایه‌خوش برپا شد

به گزارش سراج24؛ سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید میدانی دیروز از روستاهای زلزله زده منطقه مهران بندرلنگه اعلام کرده بود با توجه به حجم وسیع تخریب منازل مسکونی و شدت گرما، تأمین کانکس‌های اسکان از ضروری ترین نیازهای مردم این روستاها می باشد که به حول قوه الهی تلاش می کنیم در اسرع وقت آن را تأمین و در اختیار مردم عزیز و نجیب زلزله‌زده قرار دهیم. 

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: الحمدلله با پیگیری‌های انجام شده و حمایت بی‌دریغ فرمانده کل سپاه و همت معاونت آماد و پشتیبانی سپاه از عصر روز دوشنبه اولین سری از کانکس‌های اسکان رسید و در حال جانمایی، نصب و تحویل به مردم می‌باشد. تعداد این کانکس‌های مسکونی 400 واحد است که با سیستم سرمایشی همراه است.

دریادار تنگسیری یادآور شد: با تلاش جهادی مجموعه فرماندهی بهداری ندسا امروز ظهر بیمارستان صحرایی 24 تختی شهید فاطمی(ره) در روستای «سایه خوش» با تجهیزات لازم برپا و دو واحد سیار درمانی در روستاهای همجوار بر اساس برنامه زمان بندی شده بصورت ایستگاهی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن تقدیر و تشکر از مواکب مردمی اربعینی بابت تأمین غذای گرم و اقدامات خدماتی یادآور شد: منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تا رفع مشکلات ناشی از زلزله روزانه 5 هزار پرس غذای گرم در دو نوبت ظهر و شب پخت و در بین مردم توزیع می‌کند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه ابراز داشت: هم زمان با نصب کانکس‌ها، 150 چشمه دستشویی و حمام جانمایی ، نصب و آبرسانی هم تا رفع کامل مشکل آب، توسط منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در حال انجام است.

دریادار تنگسیری با اشاره به اینکه وضعیت اورژانس هوایی هوادریای ندسا در حال آماده باش است و در صورت نیاز اقدام می کند افزود: تعداد قابل توجهی مخازن آب ، کولر و یخچال به خانواده هایی که در حادثه زلزله این وسایل شان از بین رفته بود، تحویل شان شده و برحسب نیاز و بررسی های لازم اگر لازم باشد مجددا کمک می کنیم. 

دریادار تنگسیری با بیان اینکه جنس سپاه از مردم است و همیشه سپاه حامی ،حافظ منافع و مدافع مردم بوده ‌و تا آخر با تأکید ولی امر مسلمین و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) با مردم خواهد ماند ابراز داشت: در این حادثه هم مردم اصلأ نگران نباشند الحمد‌الله همه مجموعه‌ها و دستگاه‌های نظام اسلامی اعم از سپاه‌، بسیج‌، مواکب اربعین، ستاد رفع بحران استان، استانداری و سایر دستگاه های خدمات رسان دولتی و غیر دولتی، مردم آسیب دیده را تنها نخواهند گذاشت و همه تلاش می‌کنند با هم افزایی و اقدامات جهادی و انقلابی بخشی از گرفتاری و آلام مردم عزیز را برطرف کنند.

اخبار مرتبط

دریادار تنگسیری: به سطح اطمینان‌بخشی از آمادگی رزمی رسیده‌ایم

کوچک‌ترین تحرک علیه ایران را پاسخی قهرآمیز و پشیمان‌کننده می‌دهیم/ بر تمام احوالات دشمن در خلیج فارس آگاهیم

امنیت پایدار و مطلوبی در شمال خلیج فارس برقرار است

0 نظر

ارسال نظر

capcha