قالیباف: برای تورم چاره اندیشی می شود

قالیباف: برای تورم چاره اندیشی می شود

به گزارش سراج24؛ محمد باقر قالیباف صبح سه شنبه در فرودگاه یاسوج، افزود: طی سال قبل افزایش حقوق در محور بازنشستگان و افراد در حال خدمت داشتیم که نسبت به گذشته اقدام قابل توجهی محسوب می‌شود.

قالیباف با اشاره به طولانی شدن روند برخی پروژه‌ها در کشور، تصریح کرد: در تدوین برنامه هفتم توسعه تعیین تکلیف پروژه‌های زمان بر و طولانی مورد تاکید است.

وی ابراز داشت: امید است در ابتدای برنامه بعدی توسعه تعیین تکلیف و ساماندهی پروژه‌های زمان بر که برخی عمری بیش از دو دهه دارند را عملیاتی کنیم.

رئیس قوه مقننه با اشاره به سفر به کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تیم‌های میدانی از قبل به استان سفر کرده و با نگاه تخصصی و کارشناسی احصای مشکلات، اولویت‌ها و هدفگذاری هایی انجام شده است.

وی با بیان اینکه برنامه هفتم توسعه سیاست گذاری‌هایی با محوریت توجه ویژه به استان‌های محروم وجود دارد، اظهار کرد: در این استان نیز توسعه و بهبود شرایط زیرساختی و رفع مشکلات آب، برق و گاز روستاهای زیر بیست خانوار رسیدگی خواهد شد.

قالیباف با بیان اینکه در نگهداری از محیط زیست زاگرس کارنامه قابل قبولی نداریم، خاطرنشان کرد: مجموعه پوشش سبز زاگرس در دهه‌های گذشته ضعیف شده و در این سفر رسیدگی به آفات جنگل‌های بلوط مورد توجه است.

وی ابراز داشت: دولت نیز حتماً به این امر توجه دارد و آتش سوزی، کمبود امکانات اطفای حریق و بیماری و آفاتی مانند آفت پروانه سفید برگ خوار مشکلاتی را برای پوشش گیاهی منطقه ایجاد کرده است و یکی از دغدغه‌های سفر امروز ما رسیدگی به همین موضوع است.

اخبار مرتبط

سفرهای نظارت ستادی با اولویت مناطق محروم انجام می‌شود

قالیباف: ثبات اقتصادی را به کشور بازمی‌گردانیم

فعالیت‌های جهادی تحولی در حکمرانی نو است

0 نظر

ارسال نظر

capcha